کد خبر : 29578 / /
/

 

 

 

کانادا یکی از پیشرفته­ ترین کشورهای جهان و دارای جمعیت بالا، منابع طبیعی فراوان و بهترین تعاملات بازاری با کل قاره آمریکای شمالی است. برخی از مشاغل کانادایی به بازارهای کشورهای دیگر مانند ایالات متحده، بریتانیا و مکزیک دسترسی دارند.

کانادا بزرگترین بازار صادراتی برای شرکت­های ایالت متحده و تجارت بین دو کشور روزانه به ارزش تقریبا 8/1 میلیارد دلار است. کانادا یک مکان فوق­ العاده برای کسب و کارهای آنلاین، به ویژه بخاطر سرعت بالای اینترنت و پیشرفت سیستم­های کامپیوتری، است که باعث دسترسی به تعداد بالای کاربران و خدمات اینترنتی و هر مشتری انگلیسی زبان می­شود. در سال 2021، بیش از یک سوم (33%) از مشاغل به صورت آنلاین بود.

چگونه یک کسب و کار آنلاین سودآور در کانادا را شروع کنیم؟

 • جایگاه و نام تجاری خود را انتخاب کنید.
 • دقیقاً مشخص کنید که کسب و کار شما چه چیزی ارائه می­دهد و چرا متفاوت است.
 • یک حساب بانکی تجاری و حساب پی­پال باز کنید.
 • در همان ابتدای کار نیازی به بودجه آنچنانی نیست اما برای حمایت از شغلتان، کمک­های مالی دولت یا بخش خصوصی را بررسی کنید.
 • مدیریت امور مالی از روز اول برای سودآور شدن و ماندن در بازار بسیار مهم است.
 • جریان درآمد خود را مشخص کنید. چگونه کسب درآمد خواهید کرد؟ آیا مشغول تبلیغ خدمات، بازاریابی وابسته، فروش محصولات دیجیتال یا فیزیکی هستید؟
 • ثبت دامنه و انتخاب میزبان وب سایت یکی از مهم­ترین مراحلی در هنگام راه­اندازی کسب و کار آنلاین در کانادا است.
 • انتخاب پرداخت­های آنلاین برای سبد خرید یا پلتفرم تجارت الکترونیکی، ساده ترین (و امن ترین) گزینه است.
 • یک طراح وب سایت استخدام کنید یا خودتان یاد بگیرید که چگونه سایت را طراحی کنید.
 • محتوای جذاب برای جذب مشتریان به وب سایت شما و افزایش بازدید شما از طریق موتور جستجوگر می­شود.
 • بازاریابی آنلاین را از طریق ایجاد حساب­های کاربری در پلتفرم­های اجتماعی، نرم افزار خبرنامه و غیره را راه­اندازی کنید.
 • با خدمات متفاوت به مشتریان، فرصت رقابت خود را در بازار افزایش دهید.
 • استخدام دستیار مجازی با مجموعه­ای از مهارت و تجربه گسترده در تجارت آنلاین، می تواند بهترین تصمیم شما باشد.

برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین سودآور و کاهش مسولیت شخصی همراه با افزایش دریافت خدمات در کانادا، بهتر است که کسب و کار خود را به صورت یک شرکت ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری در کانادا و دریافت ویزای آن کلیک کنید.

مزایای سرمایه گذاری کانادا

چگونه به یک کسب و کار آنلاین در کانادا ساختار حقوقی دهیم؟

 • ساختار کسب و کار خود را انتخاب کنید.
 • تصمیم بگیرید که در سطح فدرال یا استانی ثبت نام کنید.
 • نام کسب و کار خود را ثبت کنید.
 • شماره BN (شماره تجاری) خود را دریافت کنید.
 • حساب بانکی شرکت باز کنید.

مزایای ثبت شرکت در کانادا

 • نرخ پایین مالیات شرکت

نرخ مالیات شرکت عامل اصلی در راه­ اندازی مشاغل در سرتاسر جهان در زمان شروع یک تجارت جدید است. نرخ های پایین تر مالیاتی به شرکت ها این فرصت را می دهد تا درآمد خود را پس انداز و مازاد آن را دوباره روی کسب وکار سرمایه گذاری کنند.

کانادا برای جذب سرمایه­گذاران در سراسر جهان، نرخ مالیاتی برای شرکت­ها را به میزان قابل توجهی در مقایسه با سایر کشورهای توسعه یافته پایین نگه داشته است و آن را از 18% به 15% کاهش داده است. برای مطالعه شرایط ویزای کارآفرینی کانادا این مقاله را از دست ندهید.

مزیت ثبت شرکت در کانادا

 • مزایای قراردادهای تجارت آزاد

کانادا امضاکننده تعدادی از موافقت­نامه های تجارت آزاد است که به مشاغل کانادایی دسترسی بدون مانع به بازارهای خود را ارائه می­دهد.

کانادا توافق­نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی، توافق­نامه جامع و مترقی برای مشارکت ترانس پاسیفیک و توافق­نامه جامع اقتصادی و تجاری اتحادیه اروپارا  منعقد کرده است که فرصت دسترسی آن را به این بازارهای مهم با شرایط عالی می­دهد.

 • سیستم قوی برای حقوق مالکیت معنوی

وجود سیستم قوی کانادایی درمورد حقوق مالکیت معنوی، از نوآوری محافظت و فرآیندهای اداری خود را برای پشتیبانی از مشاغل کانادایی روان­تر و ساده­ تر می­کند.

علاوه بر این، کانادا چندین قرارداد بین المللی در جهت حفاظت از IP مانند موافقت­نامه لاهه و معاهداتی مانند پروتکل مادرید، معاهده سنگاپور، موافقت­نامه NICE، معاهده حقوق ثبت اختراع WIPO و غیره را امضا کرده است.

 • اقتصاد توسعه یافته

اقتصاد کانادا با سطح بیکاری قبل از کووید زیر 5٪ توسعه یافته به حساب می ­آید. علاوه بر این، کانادا نرخ دستمزد در مقایسه با سایر کشورهای توسعه یافته جهان در سطح بهتری نگه داشته وکه آن را از لحاظ مالی  به صورت یک کشور با یک اقتصاد بالغ و باثبات تبدیل کرده است.

برای مطالعه درباره مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و خرید بیزینس اینجا کلیک کنید.

مزیت خرید بیزینس در کانادا

 • فراوانی منابع طبیعی

کانادا دارای منابع عظیمی از جمله گاز طبیعی، نفت خام، الوار، مواد معدنی، زغال سنگ و غیره است که برای مدت طولانی به اقتصاد کانادا کمک کرده است.

همراه با اصول قوی اقتصادی و منابع طبیعی فراوان، کانادا به عنوان مقصدی ایده آل برای کسب و کارها در سرتاسر جهان برای هجوم به بازار کانادا تبدیل شده است.

 • محیط مساعد برای کسب و کار

همچنین کانادا یک اکوسیستم تجاری مطلوب را برای شکوفایی مشاغل دارد. به همین دلیل است که کانادا از نظر سهولت کسب و کار در میان کشورهای برتر قرار گرفته است.

با ارائه نرخ های مالیاتی خالص موثر، محیطی شکوفا برای کسب وکارها، به ویژه استارت آپ ها فراهم می شود. هم­چنین، دادن اعتبار تجاری به شرکت­ها در قبال بهای اندک به همراه ارائه فرصت­های سرمایه­گذاری متعدد به مشاغل، فرصت بی­نظیری برای پیشرفت داده است.

 • نیروی کار تحصیل کرده

نیروی کار کانادایی در میان تحصیل کرده ­ترین و بهترین نیروهای کار در سراسر جهان قرار دارد و بنابراین فرصت­های زیادی برای کسب و کارها فراهم است تا از نیروی کار ماهر بهره­مند شوند.

یکی دیگر از ویژگی­های جذاب اقتصاد کانادا عدم وجود محدودیت­های شدید قانون کار رایج در اکثر کشورهای توسعه یافته است.

نقش اقتصاد کانادا در ثبت شرکت

 • زیرساخت­های خوب توسعه یافته

کانادا از نظر اقتصادی باثبات و کشوری توسعه یافته و از زیرساخت های توسعه یافته ای برخوردار است که مشارکت تجاری را ارتقا می دهد. کانادا یکی از کم فسادترین کشورها و درآن، صلاحیت و فرآیندهای پروژه شفاف است و حقوق سرمایه­گذاران توسط قانون محافظت می­شود.

کانادا دارای صنایع متنوعی مانند هوافضا، فیبر نوری، بیوداروها و غیره است. صنعت تولیدی مانند صنعت هواپیما و خودروسازی سهم قابل توجهی از سرمایه­گذاری در کانادا را به خود اختصاص داده است.

 • قوانین مناسب برای شرکت­ها

کانادا قوانین مناسبی برای شرکت­ها دارد، به عنوان مثال یک شرکت دارای طول عمر نامحدود است. بدین معنی که اگر کسب و کار خود را بفروشید، شرکت شما همچنان به حیات خود ادامه می­دهد، مالکیت نهاد تجاری قابل انتقال است، بنابراین می­توانید کسب و کار خود را بفروشید یا برای جانشینی برنامه­ریزی کنید.

مزیت دیگر این است که جمع­ آوری بودجه آسان­تر است زیرا مشاغل ثبتی می­توانند سهام و دارایی­شان را در جهت حمایت از رشد بفروشند.

برای مهاجرت به کانادا روش‌های بسیاری وجود دارد؛ از ثبت شرکت در کانادا گرفته تا راه اندازی استارت‌آپ در کانادا که به سرمایه گذاران خارجی این فرصت را می‌دهد تا در زمینه ای تجاری به سرمایه گذاری در کانادا بپردازند و از این طریق نیز برای اقامت کانادا اقدام کنند. خرید بیزینس و ثبت شرکت یا دریافت ویزای استارتاپ کانادا یک پروسه کاملا حقوقی است و شما به عنوان یک شهروند خارجی که با قوانین این کشور آشنایی کافی ندارید، بهتر است پیش از هر گونه اقدام قانونی با وکیل مهاجرت به کانادا در این زمینه مشورت کنید. برای دریافت مشاوره و بررسی شرایط شما به این لینک مراجعه کنید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.