کد خبر : 26677 / /
/

ما در موسسه حسابداری تضمین حساب سعی بر آن داشته ایم خدمات مالی و مشاوره را به صورت حرفه ای در خدمت مشتریان عزیز خود قرار دهیم.

از این سو اقدام به تشکیل موسسه حسابداری کردیم و خدمات خود را به صورت حرفه ای در خدمت مشتریان خود قرار دادیم.

از سمتی دیگر اشخاصی نیز هستند که به شکل معمول و به عنوان شخص حقیقی حسابداری می کنند و با کسب و کارها در ارتباط می باشند اما از اعتبار و اعتماد، موسسه خدمات مالی و حسابداری دارای یک مجموعه ثبت شده و رسمی محسوب می شود و اعتبار بیشتری دارد. موسسه حسابداری از کارشناسان و مدیران خبره در حوزه های مالی و مالیاتی و سایر بخش های مربوطه تشکیل شده است که یک ویژگی و امتیاز مناسب به حساب می آید.

در کشور ما اشخاص متفاوت و با تخصص های مختلفی به عنوان کارشناس مالی و مالیاتی کار می کنند و موسسه حسابداری تضمین حساب به عنوان یک واحد فعال در حوزه حسابداری و مالیاتی با فراهم کردن فضایی منحصر به فرد در ارائه خدمات و با شناخت مایحتاج مشتریان در طول سال های فعالیت خود خدماتی با کیفیت بالا و مطلوبی را ارائه می دهد و به همین موجب رضایت مودیان و مشتریان خود را به همراه دارد. شما هم در صورت نیاز به تشکیل و استقرار کادر مالی و رفع موانع حسابداری و مالیاتی خود با کارشناسان مالی و مالیاتی در موسسه حسابداری تضمین حساب ارتباط حاصل نمایید و با واگذار کردن امور مالی، مالیاتی و حسابداری خود به این مجموعه عضوی از خانواده موسسه حسابداری تضمین حساب شوید.

تضمین حساب

خدمات مالیاتی

مالیات یکی از مباحث خیلی مهم در عرصه کسب و کارها می باشد و به عنوان یکی از عوامل موثر در اقتصاد کشورها به حساب می آید. مالیات سهم دولت ها از درآمد و سود واحدهای اقتصادی محسوب می شود و یکی از ابزارهای درآمدی دولت ها است. در کل مالیات از مردم به دلیل فعالیت ها اقتصادی آنها در کشور اخذ می شود و طی مراحلی دوباره به چرخه اقتصادی بازگشت داده می شود و به گونه ای برای توسعه و آبادانی کشور به مصرف می رسد. امروزه کسب و کارها چه اشخاص حقیقی و چه اشخاص حقوقی زیر ذره بین سازمان امور مالیاتی بابت محاسبه و پرداخت مالیات می باشند و به همین خاطر دریافت خدمات مالیاتی از طرف مردم و مودیان بسیار بازار داغی دارد.ببشسسب

قوانین مالیاتی و تکالیف مشخص شده از سوی قوانین می بایست به وسیله کسب و کارها انجام شود و در صورت انجام ندادن و رعایت نکردن قوانین مشمول جریمه مالیاتی علاوه بر اصل مالیات می شوند. مبحث مالیات در حدی با اهمیت است که برخی از کسب و کارها به خاطر جرایم مالیاتی هنگفت ورشکست شدند و عواقب غیر قابل جبرانی برایشان رقم خورده است. اشخاص حقوقی و حقیقی در راستای اجرای قوانین مالیاتی و رعایت آن خدمات مالی و مالیاتی از متخصصین این امر دریافت می کنند. کارشناسن این امر می توانند افراد معمولی یا همان اشخاص حقیقی باشند و یا برای دریافت خدمات مالیاتی می توان به شرکتهای خدمات مالیاتی که به صورت تخصصی و سازماندهی شده خدمات مالیاتی ارائه می دهند مراجعه نمود. این شرکت ها به خاطر داشتن شخصیت حقوقی از اعتبار مناسبی برخوردار هستند.

خدمات مالیاتی در نوع خود تقسیم بندی هایی از لحاظ نوع فعالیت دارد و ممکن است اشخاص در موضوعات خاص یا تمام آن مهارت داشته باشد. برای انجام دادن خدمات مالیاتی معمولا شرکتها نیاز به یک حسابدار مالیاتی دارند که امور حسابداری و مالیاتی مجموعه را از جمله ثبت اسناد و تکالیف روزمره انجام دهد. خدمات مالیاتی می تواند در موضوعات مختلفی در طول سال مالی بابت امور جاری باشد مانند ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد، اظهارنامه مالیت بر ارزش افزوده، گزارش صورت معاملات فصلی، مالیات حقوق و دستمزد و... باشد و یا به طور موردی برای نوشتن لایحه دفاعیه مالیاتی و یا وکالت مالیاتی و همچنین مشاوره مالیاتی و... باشد.

شما نیز اگر به مالیات کسب و کار خود اهمیت می دهید و نیاز به خدمات مالیاتی دارید با مشاوران مالیاتی و کارشناسان تضمین حساب تماس برقرار کنید.

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

با توجه به اهمیت زیاد موضوع مالیات و دریافت خدمات مالیاتی از طرف مردم و کسب و کارها، مشاوره مالیاتی یکی از خدمات مورد نیاز و کاربردی برای استفاده کنندگان خدمات مالیاتی محسوب می شود که توسط کارشناس و مشاور مالیاتی عرضه می شود. برای داشتن یک مشاور مالیاتی مناسب و خبره بهتر می باشد که مهارت آن فرد مورد سنجش قرار گیرد و به نحوی از حسن عملکرد ایشان مطلع شد . مشاوره مالیاتی از راه های های متفاوتی انجام می شود.

سه شیوه و حالت معمول برای ارتباط با مشاور مالیاتی به طور زیر است:

مشاوره مالیاتی تلفنی : مشاوره مالیاتی تلفنی یکی از آسان ترین و سریعترین مسیر ها است. بر این اساس نفر دریافت کننده مشاوره مالیاتی با مشاور مالیاتی مد نظر به وسیله تلفن ارتباط برقرار می کند.

مشاوره مالیاتی آنلاین : برای ارتباط با مشاور مالیاتی بدون محدودیت جغرافیایی و به صورت آنلاین، روش مشاوره مالیاتی آنلاین روش خوبی است و می توان با کمک اینترنت و یک موبایل یا کامپیوتر به طور چند نفره یا دو نفره جلسه مشاوره مالیاتی را شروع کرد و مورد نظر نیز در محیط برگزاری جلسه به صورت آنلاین بین اعضا رد و بدل شود.

مشاوره مالیاتی حضوری : روش مشاوره مالیاتی به شکل حضوری یکی از رایج و معمول ترین راه های مشاوره مالیاتی می باشد. شخص مشاور مالیاتی و نفر مقابل در یک زمان و مکان هماهنگ شده یکدیگر را ملاقات می کنند و به صورت حضوری و با داشتن اسناد و مدارک می توانند اطلاعات مهم را به صورت فیزیکی با هم در میان بگذارند و برای مشکل مالیاتی مباحثه کنند.

مشاوره مالیاتی یکی از نیازهای مشتریان برای بهبود عملکرد و سابقه مالیاتی خود است اما نکته مهم این است که اجرای مباحث حسابداری و انجام تکالیف مالیاتی به شکل صحیح نباید نادیده گرفته شود. مشاوره مالیاتی معمولا راهنمایی مورد نظر و راه را نشان می دهد اما انجام امور به طور صحیح و کامل هم در نقطه مقابل قرار دارد و در صورت مشکل داشتن هریک از این امور مالیاتی، واحد اقتصادی متحمل جرایم مالیاتی خواهد شد. معمولا برای امور حسابداری و مالیاتی یک حسابداری مالیاتی جذب مجموعه می شود تا در کنار موضوعات حسابداری امور مربوط به مالیات را نیز در کنار انجام آن پیگیری کند.

مشاور مالیاتی آنلاین

برای داشتن مشاور مالیاتی و یک حسابدار مالیاتی جهت دریافت خدمات مشاوره مالیاتی و انجام بقیه امور مالیاتی به صورت جامع و کامل، می توان به شرکت حسابداری و خدمات مالی و مالیاتی مراجعه نمود و بعد از بستن قرارداد رسمی، از آنها خدمت مربوطه را دریافت کرد. همکاری با این شرکت ها اغلب دارای صرفه اقتصادی برای کسب و کارها است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.