کد خبر : 18260 / /
/

 

مشاوره مالیاتی به دانشی نیاز دارد که از ترکیب دانش حسابداری و دانش حقوقی تشکیل شده باشد.

وظیفه یک حسابدار مالیاتی تمرکز بر روی بحث مالیات و حسابداری و حسابرسی در امور مالیاتی است هدف اصلی حسابدار نظارت و بررسی وجوه نقدی و غیر نقدی مودی مالیاتی می باشد. و با بررسی موارد مذکور  و کنترل و نظارت بر حساب های مالی، شرکت‌ها و فعالان اقتصادی را از گرفتار شدن در دام های مالیاتی و جرائم سنگین مالیاتی حفظ می کند.

یک حسابدار مالیاتی علاوه بر برخورداری از دانش حسابداری باید در زمینه های مالیاتی اطلاعات و تسلط کافی به قوانین مالیاتی داشته باشد.

دریافت مشاوره مالیاتی از یک حسابدار که تنها دانش حسابرسی دارد توصیه نمی‌شود دریافت مشاوره مالیاتی از یک مشاور حقوقی که تنها دانش حقوقی و تسلط به قوانین مالیاتی دارد هم درست به نظر نمی رسد .

برای انتخاب مشاور مالیاتی باید این امر را در نظر داشت که مشاوری که انتخاب می کنیم هم اطلاعات حقوقی مالیاتی هم اطلاعات حسابداری داشته باشد تا بهترین عملکرد و راهکار را ارائه دهد به همین دلیل در این مورد تاکید می شود که برای مشاوره مالیاتی حتماً از یک وکیل یا مشاور مالیاتی متخصص و باتجربه که اطلاعات حسابداری هم دارد بهره مند شوید.

اگر بخواهیم برای دریافت مشاوره مالیاتی یک حسابدار یا یک وکیل انتخاب کنیم توصیه ما انتخاب یک وکیل و مشاور حقوقی متخصص امور مالیاتی می باشد.

و بهترین انتخاب این است که در صورت وجود  اختلاف مالیاتی و تشکیل پرونده در سازمان امور مالیاتی کشور ، وکیل مالیاتی با استفاده از اطلاعاتی که از حسابدار شرکت یا کسب و کار مزبور دریافت می‌کند و با تسلط به قوانین مالیاتی ،مشاوره مالیاتی ارائه نماید.

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین با توجه به مزیت‌هایی که دارد در سریع ترین زمان ممکن کسب و کار شما را در برابر ریسک‌های مالی و قانونی سنگین محافظت می کند. مشاوران خبره آنی مشاور با ارائه راهکارهای مناسب در این خصوص، حقوق مالیاتی شما را حفظ و از اشتباهات و تشخیص های مالیاتی نادرست جلوگیری می‌کند.

مهمترین مزیت مشاوره مالیاتی آنلاین دسترسی سریع به مشاوران، بدون محدودیت مکانی به زمانی است و مسلما در مشاوره آنلاین هزینه های مشاوره هم در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار کم است.

صاحبان کسب و کارها برای دریافت پاسخ سوالات مالی خود می توانند به آسانی در محل کار خودشان به صورت آنلاین با مشاور موردنظر خود در ارتباط باشند..

وکلا و مشاوران متخصص مالیاتی آنی مشاور به صورت آنلاین، تلفنی و نوشتاری و حضوری خدمات مشاوره ارائه می نماید.

مشاور مالی و مالیاتی چه تفاوت هایی دارند؟

مشاور مالی به صاحبان کسب و کارها و شرکت‌ها در تصمیمات مهم و سودآور شرکت و معاملات آنها و استفاده از سرمایه و به طور کلی به کسب سود و جلوگیری از ضرر و زیان مالی ناشی از فعالیت‌های شرکت مشاوره می‌دهد.

اما مشاور مالیاتی با ارائه راهکارهایی برای کاستن از مبلغ مالیات متعلقه و برخورداری از معافیت های مالیاتی و تنظیم و ارائه اظهارنامه مالیاتی درست و قابل قبول به سازمان امور مالیاتی کشور ،به صاحبان کسب و کارها و شرکت ها مشاوره می‌دهد.

هدف اصلی مشاوره مالیاتی به حداقل رساندن میزان مالیات متعلق به شرکت یا کسب و کار است.

به عبارتی دیگر مشاور مالی نقش اداره کردن منابع مالی و مصارف یک شرکت را برعهده دارد و در این خصوص به مدیران و صاحبان کسب و کارها مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه می دهد. ولی مشاور مالیاتی به مسائل مالی و گزارش های مالی ارائه شده از شرکت، نظارت کرده و قانونی بودن آنها را بررسی می‌کند.

مشاوره مالیاتی رایگان

بعضی از شرکت‌ها و فعالان اقتصادی که وضعیت مالی مناسبی ندارند به دنبال مشاوره مالیاتی رایگان هستند تا مجبور به صرف هزینه برای دریافت مشاوره نشوند. باید در نظر داشت که هیچ خدمتی به معنای واقعی آن رایگان ارائه نمی شود پس به دنبال مشاوره رایگان بودن کار بیهوده ای به نظر می‌رسد.

بهترین راه ، پیدا کردن مشاور مالیاتی است که در کنار ارائه مشاوره ای کارآمد و تخصصی هزینه ای مناسب برای کارش در نظر داشته باشد.

توصیه ما مشاوره با وکلا و مشاوران مالیاتی آنی مشاور می باشد مشاوره مالیاتی رایگان در مجموعه‌ آنی مشاور در مراحل اولیه انجام می‌شود ولی ورود به مسائل علمی تر و تخصصی تر و حل و فصل اختلافات در خصوص مالیات مسلما هزینه‌هایی متناسب با خدمات ارائه شده را هم به همراه خواهد داشت.

مشاور مالیاتی در تهران و کرج

آسان ترین راه برای پیدا کردن مشاور مالیاتی در تهران و کرج و سایر شهرهای کشور جستجوی مشاور مالیاتی در اینترنت می باشد. با جستجوی وکیل و مشاور مالیاتی در تهران و کرج می توانید لیستی از موسسات حقوقی، اسامی وکلا و مشاوران مالیاتی را مشاهده کنید.

منبع:  مشاوره مالیاتی آنی مشاور

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.