کد خبر : 17790 / /
/

شیوه کسب درآمد در پلتفرم اجتماعی همچون اینستاگرام از طریق نمایش تبلیغ‌‌ها و پست‌ها است. بهترین تبلیغ آن‌هایی هستند که نه‌تنها فالوورها را به تماشای خود ترغیب می‌کند؛ بلکه باعث می‌شوند کاربران آنها را نشر دهند. ولی راز بزرگ این جذابیت و موفقیت در چیست؟ معرفی ۶ راه طلایی برای افزایش ویو پست اینستاگرام نگاهی به پشت پرده این ماجرا و کشف راز آن است.

۶ راه طلایی برای افزایش ویو پست اینستاگرام

در وهله نخست باید بدانید درک هر چه بیشتر الگوریتم اینستاگرام راهنمای ما در این مسیر است. الگوریتم اینستاگرام توجه خاصی به لذتی که از محتوایی می‌برید و نحوه تعامل ما با برنامه دارد و ادامه تعامل با کیفیت با اینستاگرام هدف اصلی این الگوریتم است. اما الگوریتم اینستاگرام چیست؟

 الگوریتم اینستاگرام

به مجموعه فرآیند‌ها و سیستم‌های رتبه‌بندی که برای شناخت و پیش‌بینی محتوای مورد نیاز کاربران به‌کار می‌رود، الگوریتم اینستاگرام نامیده می‌شود. البته باید بدانید بیش از یک الگوریتم وجود دارد و اینستاگرام تاکید دارد که به نتایج الگوریتم خاصی وابسته نیست. اگر بتوان به پشت رابط کاربری اینستاگرام نگاهی انداخت با الگوریتم‌های چندگانه‌ای روبه‌رو خواهید شد که در یک عملکرد هماهنگ فعالیتی تکنیکی را  همچون ربات‌های منظم انجام می‌دهند.درحالی که الگوریتم اینستاگرام دائماً دستخوش تغییر است هنوز می‌توان چند استراتژی کلیدی را بازیابی کرد و با وجود تغییرات جدید الگوریتم از مزایای افزایش ویو پست اینستاگرام لذت برد.

از آنجا رویکرد اینستاگرام رشد کیفیت تعامل با کاربر و لذت بردن او است، شما برای موفقیت دو راه پیش‌رو دارید؛ اول آنکه‌ تا می‌توانید با آن هماهنگ شوید و دوم، با هوشمندی از روش‌های تقلیدی از الگوریتم با جهش‌های بلند به موفقیت برسید.

۶- تحلیل داده‌ها

اینستاگرام نه‌تنها وسیله‌ای مناسبی برای رشد کسب‌وکار؛ بلکه می‌تواند ابزار پشتیبانی برای شرکت‌ها یا حتی تنها پلت‌فرمی برای حضور شما در فضای رقابتی باشد. لیکن حضور به هر دلیلی بدون بهینه‌سازی و هماهنگی با قواعد بازی پلتفرم اینستاگرام به معنی پنهان و فراموش  شدن در زیر انبوه پست‌ها و استوری‌های خلاقانه اینستاگرام است.نخستین راه برای افزایش ویو پست اینستاگرام جمع‌آوری داده‌ها است، داده‌هایی از قبیل؛ چند نفر پست‌های شما را بازدید کرده یا به تماشای ویدیو شما نشسته‌اند.

کسب و تحلیل این داده‌ها نشان می‌دهد که نسبت به رقبا در چه مرحله‌ای هستید و باید چه استراتژی را مدنظر قرار دهید. برای بهبود این داده‌ها بهتر است حساب خود را به پروفایل تجاری تبدیل کنید تا با استفاده از گزینه View Insights بتوانید داده‌های مهم پست خود را ببینید. مقادیر پارامترهای کلیدی در View Insights در اختیار شما هستند که وضعیت پست، استوری و اطلاعات کاربران حتی رده سنی، موقعیت مکانی فالوورها و غیره را نشان می‌دهد. 

۵- هماهنگی با الگوریتم اینستاگرام

5

در ابتدا بدانید که هیچ روشی برای هک الگوریتم اینستاگرام وجود ندارد و تنها راه افزایش ویو پست اینستاگرام هماهنگی با الگوریتم آن است. البته برای این تطبیق باید روی ارتقاء تعامل با محتوای یا به‌عبارتی خلق محتوای جذاب تمرکز کنید.

پاسخ سوالات زیر به شما کمک می‌کند به اوج هماهنگی با الگوریتم برسید:

  • تعامل با کدام محتوا در صفحه شما بیشتر است؟
  • فالوورهای عزیز چه انتظاری از صفحه ما دارند؟
  • نحوه ارتباط فالوورها با شما چگونه است؟
  • نسبت بازدید و ویو پست‌ها بهتر است یا ویدیوها؟

۴- آشنایی با تعلیق و اشتیاق در محتوا

راز موفقیت یک پست در اینستاگرام ناشی از شناخت فالوورها و حس تعلیق است. هرگاه ذائقه و شخصیت فالوورهای خود را کشف کنید می‌توانید محتوای مورد علاقه  آنها را تهیه کنید و البته با خلاقیت کاربران را در تعلیق و اشتیاق برای تماشای پست‌های بعدی بگذارید. درواقع تعلیق‌ها به شما می‌گویند در چه زمانی با چه فواصلی پست‌ها را آپدیت کنید.

پاسخ به پرسش‌های زیر راهنمای شما در آشنایی با تعلیق و اشتیاق خواهد بود.

  • چه زمانی پست بگذارم؟
  • آیا در این زمان فالوورها آنلاین هستند و با من ارتباط برقرار می‌کند؟
  • آیا تعداد پست‌ها به اندازه اشتیاق و نیاز فالوورها است؟
  • دوره‌های انتشار پست را در چه بازه‌ای باشد؟

۳- پتانسیل امکانات و ابزارهای محتوا

6

برای افزایش ویو اینستاگرام باید از همه امکانات آن برای ارتقاء رتبه صفحه خود در الگوریتم استفاده کنید. اینستاگرام با ایجاد پست، ریلز‌ و استوری دست شما را برای توزیع مناسب  و بهره‌بردن از پتانسیل امکانات و ابزارهای محتوا باز گذاشته است. اگرچه پست‌ها از نخستین امکانات اینستاگرام و محتوای استاتیک هستند: ولی امروزه از اهمیت کمتری نسبت به دیگر ابزارها به‌ویژه پست‌های دینامیک برخوردارند. آنها عملا در طول زمان و با حضور ویدیوها که به افراد چیزی برای صحبت کردن ‌می‌دهند، دچار کم توجهی شده‌اند. همچنین استوری‌ها جذاب‌تر و ریلز استریم‌ها به‌راحتی بین کاربران به اشتراک گذاشته می‌شوند و این به معنای افزایش ویو در اینستاگرام خواهد بود.

۲- محتوای دینامیک ارزش محور برگ برنده افزایش ویو اینستاگرام

7

اگر به دنبال افزایش ویو پست اینستاگرام هستید، باید نگاهی دوباره و دوباره به کیفیت محتوای خود داشته باشید. محتوای شما باید حول معرفی یک ارزش صحبت کند تا بتواند با قلاب خود ذهن کاربران را درگیر کند. یک محتوا بدون داشتن یک داستان هر چند کوتاه نمی‌تواند چندان شیرین و جذاب به‌نظر برسد. بهترین منبع الهام‌بخش شما برای کشف ارزش و بیان یک داستان توجه بر محتواهای ترند شده و شناسایی پست‌هایی است که محل توجه روزانه کاربران است.

۱- روش‌های افزایش دسترسی در اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام تلاش دارد فرصتی ایجاد کند تا هر پست پربازدید به کاربران جدیدتری نمایش داده شود. نتیجه این رویکرد افزایش احتمال تماشای دیگر پست‌های یک صفحه و حتی تبدیل شدن یک بازدید کننده به یک دنبال‌کننده صفحه شما است. امروزه شرکت‌های معتبری هستند که همین استراتژی را به‌صورت برنامه‌ریزی شده و با هدف افزایش ویو پست اینستاگرام در اختیار شما می‌گذارند. بدین گونه شما با صرف وقت و هزینه بسیار کمتری پست‌های خود را به افراد بیشتری نشان خواهید داد و با ترغیب آنها به دیدن استوری‌ها و ریلزها، فالوورهای بیشتری جذب خواهید کرد و این همان راه طلایی تقلید از الگوریتم اینستاگرام است. یکی از این شرکت‌ها که در ایران آوازه خوبی برای ارائه روش‌های تقلید از الگوریتم و خرید ویو پست دارد سایت دریچه ۶۸ است که به‌عنوان همکار صفحات برجسته و ترند در اینستاگرام معرفی می‌شود.

دریچه ۶۷ دریچه‌ای به دنیای برنده‌ها در اینستاگرام

امروز همه به قدرت جادوی ارتباط با دیگران در اینستاگرام معترف هستند و دیگر فرقی نمی‌کند صاحب صفحه شخصی یا تجاری باشید؛ چرا که دیر زمانی است زنگ شروع رقابتی بزرگ برای بهتر دیده شدن نواخته شده است. دریچه ۶۷ انتخابی ایده‌آل برای تازه‌واردها به دنیای برنده‌ها به‌وسیله خرید ویو اینستاگرام است که با بازدید صفر و پایین کار خود را شروع می‌کنند، همچنان که هنوز هم بسیاری از تاثیرگذاران و برندهای موفق در اینستاگرام برای موفقیت کمپین‌های خود به خدمات این شرکت تکیه می‌کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.