کد خبر : 12296 / /
/

بر اساس قیمت مسکن در کرج و نیازمندی‌های دیوار، فهرستی از متوسط اجاره آپارتمان در برخی از محلات ارزان‌قیمت کرج و حومه به دست آمده است.

 بنا بر آگهی‌هی ثبت شده در سایت دیوار و قیمت مسکن و اجاره آپارتمان در شهر کرج و حومه، لیستی از متوسط اجاره آپارتمان در برخی از محلات کرج به دست آمده است.

با توجه به جدول زیر، شهر جدید هشتگرد و محمدشهر با متوسط اجاره ۲٫۳ میلیون تومان از مناطق ارزان قیمت کرج برای اجاره‌نشینی هستند.

محلات مارلیک و منظریه با متوسط اجاره چهار میلیون تومان در کنار محله شاهین‌ویلا با متوسط اجاره ۸/۴ میلیون تومان از دیگر محلات ارزان کرج هستند.

محلات ساماندهی، فردیس و گلشهر با متوسط اجاره در کانال پنج میلیون تومان ثبت شده‌اند.

شهر جدید اندیشه با متوسط اجاره آپارتمان ۵٫۶ میلیون تومان و  باغستان با متوسط اجاره ماهانه ۵٫۹ میلیون تومان ثبت شدند. شهر جدید اندیشه و باغستان در بین محلات جدول زیر متوسط اجاره آپارتمان بالاتری دارند اما در مقایسه با برخی از محلات کرج از نرخ اجاره پایین‌تری برخوردار هستند.

1_page-0001-5-1

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.