کد خبر : 9583 / /
/

با توجه به آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، فهرستی ازمتوسط اجاره ماهانه در برخی از محلات شمال شهر تهران(منطقه سوم شهرداری) به همراه تغییر قیمت ماهانه و سالانه به دست آمده است.

بر اساس قیمت مسکن و اجاره ماهانه در برخی از مناطق و محلات شمال تهران و آگهی‌های سایت دیوار لیستی از متوسط اجاره آپارتمان در محلات منطقه سوم شهرداری تهران به همراه افزایش اجاره در یک سال گذشته به دست آمده است.

با توحه به جدول زیر جردن با ۶۲ درصد افزایش نرخ اجاره در یک سال گذشته بیش‌ترین درصد افزایش  و ونک با ۳۱ درصد افزایش قیمت کم‌ترین میزان افزایش قیمت را داشته است.

محلات سید خندان و دروس با حدود ۳۵ درصد افزایش قیمت از مهر ۱۳۹۹ تا مهر ۱۴۰۰ همراه بودند. همچنین محله میرداماد با افزایش ۴۶ درصدی نرخ اجاره آپارتمان در یک سال گذشته همرا ه بوده است.

قلهک و اختیاریه با افزایش ۵۴ درصد نرخ اجاره در کنار محله جردن با افزایش ۶۲ درصدی اجاره در بین محلات منطقه سه شهرداری تهران بالاترین درصد افزایش اجاره را ثبت کرده‌اند./ تجارت نیوز

قیمت مسکن

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.