کد خبر : 7906 / /
/

در دو روز گذشته مجمع عمومی سالیانه برخی از شرکت‌های بورسی برگزار و تصمیمات آن هم روی وبسایت کدال بارگذاری شد.

بر این اساس، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام سال مالی منتهی به ۳۱ تیر ۱۴۰۰ شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران روز ۱۲ مهر برگزار شد. بر اساس این مجمع سهامداران واعتبار باید منتظر سود نقدی تقسیمی ۵۰ تومانی باشند. این در حالی است که سود نقدی خالص هر سهم واعتبار در سال مالی گذشته بیش از ۱۵۶ تومان بود.

دیگر شرکتی که مجمع عمومی خود را روز یکشنبه برگزار کرد، شرکت سرمایه‌ گذاری جامی بود. وجامی که در سال مالی ۹۹ توانسته بود به ازای هر سهم سود ۶۴۸ ریالی محقق کند. از این میزان تنها ۱۰۰ ریال را به صورت نقدی میان سهامدارانش تقسیم خواهد کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سبحان هم طی اطلاعیه‌ای از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه خود در روز دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ خبر داد. بر اساس این اطلاعیه وسبحان توانسته در سال مالی ۹۹ به ازای هر سهم ۶۹۲ ریال سود محقق کند که از این میان ۳۵ تومان را به سهامدارانش خواهد داد.

مجمع عمومی عادی سالیانه صنایع آذرآب هم ۱۱ مهر برگزار شد ولی فاذر به سهامدارانش هیچ سود نقدی تقسیم نکرد.

سهامداران این شرکت‌‎ها می‌توانند با مراجعه به وبسایت کدال، از زمان‌بندی و نحوه پرداخت سود نقدی خود مطلع شوند. این در حالی است که در امسال بسیاری از شرکت‌ها سود نقدی خود را از طریق سامانه سجام پرداخت کرده‌اند.

 تجارت نیوز
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.