کد خبر : 7815 / /
/

اخیرا عکس مهدی قائدی در حال خرید آیفون 13 در فضای مجازی منتشر شد.قیمت عجیب این گوشی همه را متعجب کرده است.

مهدی قائدی یکی از فوتبالیست های پرحاشیه است.مهدی قائدی و همسرش با عکس ها و فیلم هایی که در فضای مجازی منتشر می کنند قصد خودنمایی دارند. همسر مهدی قائدی نیز حواشی بسیاری در فضای مجازی دارد. مهدی قائدی اخیرا آیفون 13 خریده است. مهدی قائدی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، مهدی قاودی و همسرش فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارند و زندگی مجلل و لاکچری خود را به اشتراک می گذارند. اخیرا نیز مهدی قائدی اقدام به خرید گوشی لاکچری این روز ها کرده است. عکسی که از او منتشر شد نشان می دهد این بازیکن آیفون 13 را خریده است. قیمت این گوشی در ایران بیش از 30 میلیون تومان است.

مهدی قائدی

ماجرای لایو همسر مهدی قائدی چه بود؟

همسر مهدی قائدی فوتبالیست نامدار کشورمان هنگامی که لایودر اینستاگرام گذاشته بود از افکت های اینستاگرام استفاده می کرد. برای چند ثانیه ای فیلتر می پرد و چهره واقعی خانم معصومی همسر مهدی قائدی رسانه ای می شود. همین موضوع جنجال های جالبی در مورد او ایجاد می کند.

از وقتی که مهدی قائدی و همسر به امارات رفته اند و در آنجا ساکن شده اند همسر او تصاویر و فیلم هایی از برج فوق العاده لاکچری و لوکسی که در ان ساکن هستند منتشر می کند. شاید منظور او نمایش به کسانی است که فکر می کنند مهدی قائدی پیشرفت نکرده است.

جالب اینجاست که خبر رفتن مهدی قائدی از استقلال را مردم با دیدن تصاویر بی حجاب همسرش در دبی فهمیدند چرا که وقتی این عکس ها را منتشر کرد که دیگر رفتن او قطعی شده بود.

حاشیه های ستاره معصومی همسر مهدی قائدی و تصاویر منشوری او : ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست...

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.