کد خبر : 6768 / /
/

اخبار ورزشی| اخبار استقلال| سرمربی استقلال

درخواست سلمان الفرج، کاپیتان الهلال در دقیقه ۸۱ بازی برای تعویض به خاطر یک اتفاق عجیب بود که کمتر در فوتبال رخ می دهد.

 

اخبارورزشی:ظاهرا کاپیتان الهلال مدعی شده میخی در زمین بوده که با ورود به کفشش موجب آسیب دیدگی اش شده است. به همین خاطر در دقیقه ۸۱ بازی و از آنجایی که نمی توانست به بازی ادامه دهد از کادر فنی می خواهد او را تعویض کنند.

این موضوع بازتاب گسترده ای در رسانه های عربستان داشت و سعودی اسپورت در این باره نوشت: وجود یک میخ در زمین باشگاه الوصل خیلی عجیب بود و الفرج به خاطر دردی که احساس می کرد نتوانست به بازی ادامه دهد. 

البته براساس بررسی‌های تیم پزشکی الهلال مصدومیت سلمان فرج با این وجود نگران‌کننده نیست و او می تواند در بازی های آینده هم برای الهلال به میدان بیاید.

ممکن است این اتفاق از سوی ناظر بازی برای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش شود که این نکته منفی در کارنامه میزبانی باشگاه الوصل خواهد بود چرا که این میخ ممکن بود منجر به حادثه شدیدتری شود، هر چند که این اتفاق سهوی رخ داده است. 

مصاف استقلال – الهلال به میزبانی باشگاه استقلال در استادیوم زعبیل شهر دوبی برگزار شد چرا که بر اساس تصمیم ماه مارس در سال ۲۰۱۶ کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار تیم های ایرانی و عربستان باید در کشور ثالث برگزار شود. این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود الهلال پایان یافت. 

منبع: ورزش۳

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.