کد خبر : 6688 / /
/

اعضای کادرفنی جدید نفت آبادان از سوی علیرضا منصوریان مشخص شدند.

 

اخبارورزشی:علیرضا منصوریان که شب گذشته قراردادش را با صنعت نفت آبادان امضا کرد و رسما به عنوان سرمربی این تیم منصوب و معرفی شد، دستیاران خود را معرفی کرد.

بر این اساس محمد خرمگاه، حسین کاظمی، مجاهد خذیراوی، علی دهقان، مرتضی بچاری، کاظم فرحانی و علی مهاجر نفراتی هستند که در کادرفنی نفت به علیرضا منصوریان کمک خواهند کرد.

نکته قابل توجه حضور خرمگاه، کاظمی و خذیراوی به عنوان ۳ ستاره سابق استقلال است که علیرضا منصوریان دست روی آنها گذاشته است. خرمگاه و کاظمی در آلومینیوم اراک هم کنار منصوریان بودند و حالا در آبادان به این جمع استقلالی مجاهد خذیراوی هم اضافه شده است.

خذیراوی از بازیکنان اسبق استقلال است که در دهه ۷۰ به این تیم پیوست؛ از جمله بازیکنان مستعد فوتبال ایران که برایش در استقلال اتفاق بدی رخ داد و برای مدتی از صحنه فوتبال محو شد. او سال ها بعد از آن حادثه دوباره به آغوش فوتبال بازگشته و امیدواریم روزهای خوبی را در تیم دوست داشتنی صنعت نفت آبادان تجربه کند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.