کد خبر : 6582 / /
/

انفجار سیلندر گاز مایع در اثر نشتی و ریزش آوار در یک واحد مسکونی باعث کشته شدن یک نفر و مصدومیت 4 نفر در شهرک منتظری شهرستان شادگان شد

 

دکتر سید نادر نقیبی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان اظهار داشت: امشب سه شنبه 16 شهریورماه 1400 در پی تماس با سامانه ۱۱۵، در ساعت 19.34 انفجار یک منزل مسکونی واقع در شهرک منتظری شهرستان شادگان گزارش شد و در پی آن سریعا 4 دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از نزدیکترین محل به حادثه اعزام شدند.

دکتر نقیبی افزود: به دنبال حادثه انفجار سیلندر گاز ، 4 مصدوم این حادثه دچارسوختگی و شکستگی در نواحی دست و پا شده بودند که پس از اقدامات درمانی لازم در محل حادثه توسط تکنسین های فوریت های پزشکی به مددجویان ارائه شد و مصدومان جهت ادامه درمان  به بیمارستان های شهید معرفی شادگان ،طالقانی اهواز و گلستان اهواز منتقل شدند که حال 1 نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

انفجار

انفجار وی ادامه داد: به دنبال انفجار متاسفانه یک پسربچه 3 ساله در این حادثه از زیر آوارر بدون علائم حیاتی رها سازی شد و تحویل عوامل انتظامی داده شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان، علت انفجار و حادثه طبق اظهار نظر شاهدان عینی در محل حادثه را نشتی گاز مایع اعلام کرد و گفت: نشتی از سیلندر گاز مایع و بلافاصله انفجار باعث ریزش آوار شد که مصدومیت هم به دلیل ریزش آوار وسوختگی ناشی از انفجار بوده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار