کد خبر : 6576 / /
/

سپاهان/تیم سپاهان /مربی سپاهان

در شرایطی که رشید مظاهری با فسخ قرارداد در بازار حضور دارد و مدیران سپاهان می‌توانند در شرایط خوبی برای جذب این دروازه‌بان اقدام کنند، کادر فنی سپاهان مدتی است که شرایط یک دروازه‌بان اتریشی را زیر نظر گرفته است.

 یک دروازه‌بان اتریشی مد نظر کادر فنی سپاهان قرار گرفته و به زودی با این تیم قرارداد امضا خواهد کرد.

در شرایطی که رشید مظاهری با فسخ قرارداد در بازار حضور دارد و مدیران سپاهان می‌توانند در شرایط خوبی برای جذب این دروازه‌بان اقدام کنند، کادر فنی سپاهان مدتی است که شرایط یک دروازه‌بان  اتریشی را زیر نظر گرفته است.

این دروازه‌بان که سال‌ها سابقه حضور در فوتبال آلمان را دارد و فصل گذشته در فوتبال یونان سپری کرده است، به نظر می‌رسد مذاکراتی جدی با باشگاه سپاهان داشته و به زودی به ایران سفر خواهد کرد تا به صورت رسمی قرارداد خود را با طلایی پوشان اصفهانی امضا کند.

سپاهان یکی از موفق ترین تیم های پنجره نقل و انتقالات تابستانی بوده که با خرید بازیکنانی نظیر شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده، مسعود ریگی و تمدید با چند بازیکن شاخص، عملکرد بسیار خوبی در پیش فصل داشته و حالا با جذب یک دروازه‌بان دیگر این تیم کامل خواهد شد؛ دروازه‌بانی که فعلا یک اتریشی 31 ساله است و باید در کنار نیما میرزازاد جا پیام نیازمند را که سه سال خوب در اصفهان داشت را پر کنند.

 این دروازه‌بان حتی در صفحه اینستاگرام خود باشگاه سپاهان و رحمان احمدی مربی گلرهای تیم را نیز دنبال کرده  است و قلب قرمز خود را رد صفحه اصلی پیجش با درخواست هواداران سپاهان به قلب زرد تبدیل کرده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار