کد خبر : 6547 / /
/

اخبار روز/اخبار مهم روز/اخبار حوادث

شامگاه سه‌شنبه ۱۶ شهریورماه در پی تماس با سامانه ۱۱۵ انفجار یک منزل مسکونی واقع در شهرک منتظری شهرستان شادگان گزارش شد و در پی آن سریعا چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از نزدیکترین محل به حادثه اعزام شدند.

 در پی انفجار سیلندر گاز در شادگان چهار شهروند مصدوم شدند و یک کودک جان خود را از دست داد.

سید نادر نقیبی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان، امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شامگاه سه‌شنبه ۱۶ شهریورماه در پی تماس با سامانه ۱۱۵ انفجار یک منزل مسکونی واقع در شهرک منتظری شهرستان شادگان گزارش شد و در پی آن سریعا چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از نزدیکترین محل به حادثه اعزام شدند.

نقیبی افزود: به دنبال حادثه انفجار سیلندر گاز چهار مصدوم این حادثه دچارسوختگی و شکستگی در نواحی دست و پا شده بودند که پس از اقدامات درمانی لازم در محل حادثه توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی به مددجویان ارائه شد و مصدومان جهت ادامه درمان به بیمارستان‌های شهید معرفی شادگان، طالقانی اهواز و گلستان اهواز منتقل شدند که حال یک نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

وی ادامه داد: به دنبال انفجار متاسفانه یک پسربچه سه ساله در این حادثه از زیر آوار بدون علائم حیاتی رها سازی شد و تحویل عوامل انتظامی داده شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آبادان، علت انفجار و حادثه طبق اظهار نظر شاهدان عینی در محل حادثه را نشتی گاز مایع اعلام کرد و گفت: نشتی از سیلندر گاز مایع و بلافاصله انفجار باعث ریزش آوار شد که مصدومیت هم به دلیل ریزش آوار وسوختگی ناشی از انفجار بوده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.