کد خبر : 6295 / /
/

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

با شروع تمرینات پرسپولیس در فصل جدید، مدیران باشگاه پرسپولیس در محل تمرین این تیم حاضر شدند و درباره مشکلات مالی باشگاه و زمان پرداخت مطالبات اعضای تیم توضیحاتی ارائه کردند.

اخبار ورزشی :  مدیران باشگاه پرسپولیس به اعضای تیم قول داده‌اند که تا پایان شهریور طلب‌های بازیکنان و کادرفنی مربوط به فصل گذشته را پرداخت کنند.

 به نقل از ایسنا، با شروع تمرینات پرسپولیس در فصل جدید، مدیران باشگاه پرسپولیس در محل تمرین این تیم حاضر شدند و درباره مشکلات مالی باشگاه و زمان پرداخت مطالبات اعضای تیم توضیحاتی ارائه کردند.

در این جلسه که با حضور جعفر سمیعی و سید مجید صدری برگزار شد، مدیران باشگاه به اعضای تیم قول دادند با وجود مشکلات فراوان، طلب‌های بازیکنان و مربیان مربوط به لیگ بیستم را تا پایان شهریور پرداخت کنند تا اعضای بدون نگرانی خود را برای لیگ بیست‌ویکم آماده کنند.

اعضای تیم پرسپولیس، حدود ۲۵ درصد از پایه قرارداد خود را به همراه آپشن‌های موجود در قرارداد طلبکار هستند که با احتساب این آپشن‌ها میزان طلب آن‌ها به حدود ۴۰ درصد می‌رسد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار