کد خبر : 6198 / /
/

اخبار روز/اخبار مهم روز/اخبار حوادث

بر اساس این طرح دانا پلاس، به مشترکان جدید خود وعده داده است که می‌توانند طرح «C+» را به جای پرداخت هزینه ۵۵۰ هزار تومانی، به صورت رایگان تهیه و فعال کنند.

بر اساس این طرح دانا پلاس، به مشترکان جدید خود وعده داده است که می‌توانند طرح «C+» را به جای پرداخت هزینه ۵۵۰ هزار تومانی، به صورت رایگان تهیه و فعال کنند. این امکان تا ۱۵ مهر ۱۴۰۰، برای مشترکان جدید دانا پلاس قابل فعال‌سازی و به مدت یک ماه از زمان

بر اساس این طرح دانا پلاس، به مشترکان جدید خود وعده داده است که می‌توانند طرح «C+» را به جای پرداخت هزینه ۵۵۰ هزار تومانی، به صورت رایگان تهیه و فعال کنند.

این امکان تا ۱۵ مهر ۱۴۰۰، برای مشترکان جدید دانا پلاس قابل فعال‌سازی و به مدت یک ماه از زمان فعال‌سازی، قابل استفاده است.

بر اساس آنچه ایرانسل اعلام کرده است تعداد نامحدود وبینار، کلاس، جلسه و رویداد با حضور ۱۵۰ نفر شرکت‌کننده همزمان و امکان استفادۀه همزمان از پنج وب‌کم، از جمله امکانات این طرح است.

همچنین با یکپارچه‌سازی بستر برگزاری کلاس آنلاین داناپلاس با سامانه‌های مدیریت آموزشی، امکاناتی مانند برگزاری آزمون‌های آنلاین، ارسال انواع مختلف فایل، تعریف و پیگیری تکالیف، پروژه و بسیاری امکانات دیگر، در دسترس مراکز آموزشی قرار گرفته است.

داناپلاس چیست؟

«دانا پلاس»، یکی از پلتفرم‌های شبک دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند کشور، برای آموزش آنلاین و برگزاری نشست‌های مجازی و وبینار است که توسط ایرانسل، ارائه شده است.

این پلتفرم، ۱۴ مهر ۱۳۹۹، در قالب آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی کشور، با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وقت، افتتاح شد.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام و استفاده از امکانات پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین، جلسه آنلاین و وبینار داناپلاس، می‌توانند به وب‌سایت این پلتفرم به نشانی plus.danaapp.ir مراجعه کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار