کد خبر : 5803 / /
/

اخبار قتل| اخبار حوادث| اخبار قتل های خانوادگی| اخبار روز

دو خواهر با شکایت عروس خانواده به اتهام قتل عمد برادرشان در جریان اختلاف بر سر ارثیه 50 میلیارد تومانی تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

 اوایل هفته گذشته زن میانسالی در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از دو خواهر شوهرش به اتهام نقش داشتن در ماجرای مرگ شوهر خود به قصد تصاحب ارثیه 50 میلیارد تومانی شکایت کرد.

در ادامه پرونده به پلیس آگاهی ارسال و از شاکی تحقیق شد که او گفت: شوهرم به شیشه اعتیاد داشت و ترک نمی‌کرد. پدرشوهرم فوت شده و از او مغازه‌ای در امیریه تهران به ارزش 50 میلیارد تومان برای او و خواهرانش ارث رسیده بود. شوهرم در زیر زمین آنجا زندگی می‌کرد. دو خواهرش می‌گفتند مغازه را بفروشد تا سهم آنها و خواهر دیگرشان که در اروپا بود را بپردازد اما شوهرم موافقت نمی‌کرد. چند روزی از شوهرم خبر نداشتم تا این‌که از بیمارستان فردی به من زنگ زد و گفت شوهرم مرده و باید برای تحویل جسد برویم. به بیمارستان رفتم که به من گفتند شوهرم را از کمپ به بیمارستان آورده بودند. اکنون از دو خواهر همسرم شکایت دارم، چرا که آنها نقشه قتل شوهرم را اجرا کردند تا زودتر با فروش مغازه سهم ارثیه‌شان را بگیرند.

در ادامه کارکنان کمپ به پلیس آگاهی احضار شدند و در تحقیقات از آنها معلوم شد، خواهران مرد فوت‌ شده به کمپ زنگ زده و گفته بودند برادرشان فرد خطرناکی است، اثاثیه خانه را برای خرید مواد می‌فروشد و قصد کشتن اعضای خانواده را داشته و اگر او درکمپ بستری نشود، این بار همه را خواهد کشت. حتی دستور داده بودند اگر مقاومت کرد شکنجه‌اش دهند. کارکنان کمپ نیز به زور مرد معتاد را به کمپ بردند که روز سوم حالش بد شده و زمان انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

دو خواهر مرد فوت احضار شدند که یکی از آنها مدعی شد: «با برادرم سر فروختن مغازه 50 میلیارد تومانی ارثیه پدری‌مان اختلاف و درگیری شدید داشتیم. خواهرم از مسؤولان کمپ خواست به زیرزمین مغازه که محل زندگی برادر معتادمان بود بیایند و او را با خودشان به کمپ ببرند تا ما هم دنبال مشتری برای فروش مغازه باشیم و سهم‌مان را بگیریم.» در ادامه ماموران به مغازه ارثیه‌ای رفتند و دوربین‌های آنجا را بازبینی کردند، معلوم شد دو خواهر آنجا بودند و با دستور یکی از آنها که می‌گفته شکنجه‌اش دهید، مرد معتاد را به کمپ برده‌اند.

حبیب ا...صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: «با توجه به شواهد به دست آمد تحقیقات از دو خواهر مرد فوت‌ شده ادامه پیدا کرد. قرار است پزشکی قانونی با آزمایش‌های دقیق علت مرگ را مشخص کند.»

گروه حوادث روزنامه جام جم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار