کد خبر : 5397 / /
/

چرا کریم باقری در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت نکرد؟

در تصاویری که از جشن قهرمانی پرسپولیس منتشر شده، هیچ خبری از آقا کریم نیست و او تصمیم گرفت کنار یحیی و شاگردانش نباشد.

اخبار ورزشی: در تصاویری که از جشن قهرمانی پرسپولیس منتشر شده، هیچ خبری از آقا کریم نیست و او تصمیم گرفت کنار یحیی و شاگردانش نباشد. باقری که از دوران برانکو یکی از اعضای ثابت کادر فنی پرسپولیس بوده با غیبتش در جشن قهرمانی باعث شد گمانه‌زنی‌های زیادی درباره این موضوع شکل بگیرد.

بخش ورزشی خبرگزاری مهر در گزارشی مدعی شده که دلیل غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی پرسپولیس، ناراحتی از رفتار حامد لک در بازی دیشب بوده است. گویا دروازه‌بان قرمزها از آغاز بازی چندین بار و هنگام یارگیری بر سر تیمش داد زده که در بین دو نیمه با تذکر کادر فنی از جمله یحیی و داود فنایی روبه رو می‌شود منتهی لک در نیمه دوم هم به رفتارش ادامه می‌دهد.

در حالی که مخاطب بیشتر فریادهای لک فرشاد فرجی بوده و او این موضوع را به کادر فنی انتقال می دهد تا  کریم باقری تذکری جدی به گلر تیمش بدهد اما گویا حامد لک عکس‌العمل جالبی به تذکر آقا کریم نشان نداده تا این اتفاق باعث ناراحتی مربی پرسپولیس شود و او ترجیح دهد در جشن قهرمانی تیمش حاضر نشود. این وسط غیبت باقری باعث مطرح شدن یک شایعه عجیب هم شد که بر اساس آن اختلاف بین آقا کریم با یحیی گل‌محمدی باعث این اتفاق شده است که البته درست به نظر نمی رسد.

باقری صبح امروز برای پایان دادن به برخی حواشی از جمله اختلاف با کادر فنی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این قهرمانی را به هواداران، بازیکنان و کادر فنی تیم تبریک گفت تا مانع ایجاد حاشیه جدیدی برای تیمش شود. اما شنیده شده که لک هم از کریم باقری عذرخواهی کرده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار