کد خبر : 5390 / /
/

مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال با تکرار تقاضای خود مبنی‌بر حفظ تمام بازیکنان فعلی مجموعه استقلال، فهرست نفرات جدید خود را برای حضور در جمع آبی‌ها اعلام کرد تا اعضای هیئت‌مدیره مقدمات جذب آن‌ها را آغاز نمایند

اخبار ورزشی:گفته می‌شود سرمربی تیم فوتبال استقلال در ملاقات با اعضای هیئت‌مدیره فهرست بازیکنان موردنظر خود را برای فصل آینده به آن‌ها ارائه کرده است.

پس‌از تنش‌های بوجودآمده میان سرمربی تیم فوتبال استقلال و مدیرعامل این باشگاه در خصوص موضوعات مدیریتی و مالی سرانجام اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل با فرهاد مجیدی ملاقات حضوری داشتند تا نظرات وی در خصوص حضور باشگاه استقلال در فصل نقل‌وانتقالات لیگ بیست و یکم را بررسی کنند.

در این جلسه مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال با تکرار تقاضای خود مبنی‌بر حفظ تمام بازیکنان فعلی مجموعه استقلال، فهرست نفرات جدید خود را برای حضور در جمع آبی‌ها اعلام کرد تا اعضای هیئت‌مدیره مقدمات جذب آن‌ها را آغاز نمایند.

گفته می‌شود مجیدی در این نشست تاکید داشته به‌هیچ‌عنوان لیست مذکور نباید رسانه‌ای شود چراکه با انتشار اسامی بازیکنان مورد نظر وی نرخ آن‌ها به شکل سرسام‌آوری افزایش پیدا خواهد کرد.

به‌همین دلیل تا به امروز اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص فهرست بازیکنان مورد نیاز مجیدی هیچ مسئله‌ای را عنوان نکردند، اما پرویز مظلومی عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه‌های خود به این نکته اشاره داشته تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بازیکنان مورد نیاز فرهاد مجیدی را جذب کنیم.

شنیده می‌شود مجیدی در مذاکرات ابتدایی خود با بازیکنان مورد نظرش به آن‌ها تذکر داده چنانچه مطلبی در رسانه‌های گروهی بابت تمایل باشگاه استقلال به جذب آن‌ها مطرح شود قطعا نام بازیکن مورد اشاره از فهرست وی خارج و فرد دیگری جایگزین او خواهد شد.

با در نظر گرفتن این شرایط به‌نظر می‌رسد نام‌هایی که در روزهای اخیر در رسانه‌های گروهی به‌عنوان لیست بازیکنان مورد نیاز مجیدی مطرح‌شده بود با فهرست اصلی مجیدی کاملاً تفاوت دارد.

نزدیکان مجیدی معتقدند، سخت‌گیری‌های سرمربی استقلال در این خصوص به‌منظور جلوگیری از ورود دلال‌ها به سیستم نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال است، اتفاقی که پیش‌تر فرهاد مجیدی به‌شدت از آن انتقاد کرده بود و تاکید داشت استقلال فصل گذشته توسط دلال‌ها بسته‌شده بود.

فرهاد مجیدی: درباره فصل بعد حرفی نمی زنم

سرمربی استقلال می گوید که تیم او در ایجاد موقعیت برابر سپاهان خوب کار کرد و اگر تیم او کمی خوش شانس بود، می توانست برنده این دیدار شود.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از شکست برابر سپاهان در نشست خبری پس از بازی گفت: بازی بسیار خوب و با کیفیتی را هم از جانب ما و هم از جانب سپاهان دیدیم، هر دو تیم موقعیت های بسیاری برای گلزنی داشتند و تیم سپاهان از موقعیت هایش بهتر استفاده کرد و توانست پیروز شود. بچه های تیم ما بسیار خوب بازی کردند، در ایجاد موقعیت بسیار خوب بودیم، کمی بدشانس بودیم. اگر کمی خوش شانس بودیم می توانستیم برنده بازی باشیم.

مجیدی درباره اینکه دو نیمه متفاوت از استقلال شاهد بودیم گفت: با توجه به اینکه سه شنبه بازی مهمی داشتیم سعی کردم از 5 تعویضم استفاده کنم. برخی بازیکنانم مثل ریگی و مطهری خواستم 90 دقیقه  بازی نکنند تا برای بازی سه شنبه سرحال باشند. در کل سعی کردم به گونه ای چیدمان تیمم را انجام دهم که بتوانم 5 تعویض را انجام دهم و به کلیه بازیکنانم بازی برسد. بازیکنان تعویضی ما خیلی خوب کار کردند. ما در نیمه دوم در ایجاد موقعیت خیلی خوب کار کردیم. متاسفانه بدشانس بودیم و توپ هایمان گل نشد.

سرمربی آبی پوشان درباره اینکه تیم او برابر نساجی با ترکیب متفاوتی به میدان رفت و آیا شرافت و فوتبال پاک در استفاده از بازیکنان اصلی مقابل سپاهان تأثیرگذار بوده است یا نه، گفت: در کل هر نتیجه ای که ما احتیاج داشتیم، ترجیح می دادم از همین روش استفاده کنم. یعنی با بازیکنان اصلی شروع کنم و در طول بازی از سایر بازیکنان استفاده کنم.

وی گفت: ولی در کل دنبال این بودم که بازیکنان اصلی 90 دقیقه بازی نکنند که برای بازی روز سه شنبه خسته نشوند. در کل همه بازیکنانم خوب و عالی بودند. الان در رختکن با بازیکنانم صحبت کردم و از فردا تمام تمرکزمان را برای جام حذفی می گذاریم و ان شالله بتوانیم یک بازی خوب مقابل گل گهر ارائه کنیم.

مجیدی درباره اینکه آیا دوست دارد در مورد فصل آینده صحبت کند گفت: ترجیح می دهم در این مورد حرفی نزنم.

منبع: میزان

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.