کد خبر : 51902 / /
/

فروش قسطی این خودرو با وام ۷۰۰ میلیونی شروع شد | ۹۰ روزه صاحب خودروی لاکچری شوید + جزییات

خودروسازان خصوصی همچنان فروش قسطی را در برنامه دارند.

فروش قسطی این خودرو با وام ۷۰۰ میلیونی شروع شد | ۹۰ روزه صاحب خودروی لاکچری شوید + جزییات

دایون Y7 با پیش پرداخت حدود ۸۰۰ میلیون تومانی از سوی خودروسازی ایلیا در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.

مدیران این خودروساز خصوصی امکان استفاده از تسهیلات ۷۰۰ میلیون تومانی را با بازه پرداخت ۴۸ ماهه برای متقاضیان فراهم کردند.

این خودروساز خصوصی قول داده دایون Y7 را ۹۰ روز کاری بعد از عقد قرار داد به متقاضیات تحویل دهد.

قیمت نهایی دایون Y7 در این طرح پیش فروش هم زمان با تحویل خودرو مشخص و متقاضیان باید پیش از تحویل گرفتن الباقی مبلغ را به حساب خودروسازی ایلیا واریز کنند.

این خودروساز خصوصی سود مشارکت ۲۴ درصدی سالیانه و همچنین جریمه تاخیر ۳۶ درصدی سالیانه را در این طرح فروش خود اعمال می کند. اگر متقاضیان به هر دلیل بعد از عقد قرارداد با خودروسازی ایلیا منصرف شوند، سود انصراف ۹ درصدی سالیانه به مبلغ پیش پرداخت آنها تعلق میگیرد.

دایون Y7 با سه رنگ سفید، مشکی و خاکستری در این طرح پیش فروش حاضر است.

این طرح فروش از امروز تا زمان تکمیل ظرفیت در دسترس متقاضیان قرار دارد‌.

فروش قسطی شرکت های خودروساز خصوصی از نیمه دوم سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و به نظر می رسد با توجه به شرایط بازار خودرو این روند ادامه دار خواهد بود.

خودروسازان خصوصی بیشتر محصولاتی از برندهای خودروساز چینی را مونتاژ می کنند و با توجه به نرخ ارز قیمت تمام شده محصولات مونتاژی به گونه ای است که متقاضیان اندکی امکان خرید نقدی را دارند از این رو مدیران خودروساز خصوصی ایده فروش قسطی را در دستورکار دارند./اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.