کد خبر : 50660 / /
/

سقوط مرگبار خانم معلم جوان از طبقه سوم | شوهرش دستگیر شد

مرد جوانی در پی سقوط همسرش از طبقه سوم و مرگ وی از سوی پلیس دستگیر شد.

سقوط مرگبار خانم معلم جوان از طبقه سوم | شوهرش دستگیر شد

ظهر روز گذشته بیستم اسفندماه مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از خیابان‌های محله جامی تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل موردنظر شدند و جسد زنی حدوداً ۳۲ساله را مشاهده کردند که براثر سقوط از طبقه سوم یک ساختمان فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد همسایه‌ها قبل از این حادثه صدای مشاجره متوفی با همسرش را شنیده بودند که همین ماجرا شک تیم جنایی را برانگیخت.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت زن جوان که معلم بوده و ۲ فرزند خردسال نیز داشته است از چندی قبل با همسرش اختلاف پیدا کرده بود که این ماجرا در مرگ وی نقش پررنگی دارد.

کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته موجود در اطراف صحنه جرم شده بودند به بازبینی آن پرداختند و لحظه به لحظه سقوط زن جوان را از طبقه سوم مشاهده کردند که مشخص شد همسر متوفی با تأخیر ۷دقیقه‌ای پس از سقوط به خیابان آمده و جسد را مشاهده کرده است.

بدین ترتیب مرد جوان هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: روز حادثه به‌دلیل اختلافات خانوادگی با همسرم مشاجره داشتم، اما او ناگهان خود را از پنجره به پایین پرتاب کرد. من که در شوک این اتفاق بودم سریعاً خودم را به خیابان رساندم اما دیگر فایده‌ای نداشت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان مرد جوان را با دستور قضایی بازداشت کردند و مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور قضایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.