کد خبر : 50509 / /
/

فیلم دلهره آور از لحظه سرقت مسلحانه از بانک شهر خیابان مولوی | سارق دستگیر شد + فیلم

سارق مسلح بانک شهر خیابان مولوی کمتر از 72 ساعت به دام افتاد.

فیلم دلهره آور از لحظه سرقت مسلحانه از بانک شهر خیابان مولوی | سارق دستگیر شد + فیلم

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح خبر گفت: در ساعت 1130 مورخه دهم اسفندماه سال جاری طی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از بانک شهر شعبه مولوی ، موضوع به کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه ارجاع شد.

سردار ولیپور گودرزی افزود: بدنبال اعلام خبر سرقت مسلحانه کارآگاهان اداره یکم راهی محل سرقت شدند که در بررسی های اولیه و میدانی مشخص شد مرد جوانی با سلاح کلت کمری وارد بانک شده و با تهدید اقدام به سرقت 29 میلیون تومان وجه نقد می نماید که در حین فراربه جهت ایجاد رعب و وحشت اقدام به تیراندازی هوایی می نماید و متواری می گردد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و کارآگاهی بلافاصله هویت سارق مسلح را شناسایی کردند و مشخص شد بهزاد حدوداً 37 یکی از مجرمین سابقه دار اداره یکم در گذشته بوده است.

کارآگاهان در گام بعدی با جمعبندی اطلاعات بدست آمده و هماهنگی قضایی سارق مسلح جوان را طی یک عملیات پلیسی و ضربتی در محدوده میدان محمدیه در روز چهارشنبه پانزدهم اسفندماه دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات سارق مسلح ضمن اعتراف اولیه به سرقت اظهار داشت: اسلحه در اختیار یکی از دوستانم بنام مهرداد می باشد که بلافاصله وی دستگیر و اسلحه به همراه 17 فشنگ جنگی کشف و ضبط گردید.

سردار علی ولیپور گودرزی در پایان گفت: متهمان ضمن اعتراف به بزه انتسابی با صدور قرار قانونی جهت سیرمراحل تحقیقات پلیسی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار گرفتند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.