کد خبر : 48622 / /
/

امیرمحمد زند | امیرمحمد زند بازیگر | امیرمحمد زند بیوگرافی

راز بزرگ زندگی امیرمحمد زند فاش شد | ماجرای نامزدی امیرمحمد زند با یک جادوگر | وقتی ازدواجش به خاطر یک قتل بهم خورد!

امیرمحمد زند بازیگر و سلبریتی ایرانی در یک برنامه تصویری از ماجرای نامزدی‌اش با دختری صحبت کرد که جادوگر بوده‌است.

راز بزرگ زندگی امیرمحمد زند فاش شد | ماجرای نامزدی امیرمحمد زند با یک جادوگر | وقتی ازدواجش به خاطر یک قتل بهم خورد!

امیر محمد زند متولد 1 مهر 1357 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است و امیر محمد زند فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما از دانشگاه لاسپیرز ایتالیا و مهندسی شبکه رایانه ای می باشد. امیر محمد زند سال 1376 در 19 سالگی اولین بار جلوی دوربین رفت.امیر محمد زند که در یک برنامه ویدئویی شرکت کرده‌بود رازهایی از زندگی‌اش را بیان کرد. جدید ترین خبر و حاشیه درباره امیر محمد زند را در خبرآزاد بخوانید

امیرمحمد زند

امیرمحمد زند بازیگری است که کم کار می‌کند اما گزیده‌ کاری‌اش باعث شده تا برای همیشه در یاد‌ها بماند.

امیرمحمد زند (زادهٔ ۱ مهر ۱۳۵۷ در تهران) بازیگر ایرانی است.[۱] «یک آن اشتباه» اولین ساخته بلند او محسوب می‌شود. امیر محمد زند بازیگر دانش‌آموخته سینما، پیش از فیلم حیرانی در فیلم‌هایی نظیر «اتوبوس شب»، «تقاطع» و «شب حورا» نقش آفرینی کرده‌است.

او برای مدت زیادی در ایتالیا زندگی کرده و درس خوانده است. امیرمحمد زند در میان صبحت‌هایش گفته‌است حتی در رستوران گارسونی کرده‌است و سختی زیادی کشیده‌است تا بتواند در این حرفه موفق شود.

امیرمحمدزند که در یک برنامه ویدئویی شرکت کرده‌بود رازهایی از زندگی‌اش را بیان کرد.

او در این برنامه گفت: سالها قبل با دختری خارج از ایران نامزد کردم که بعدها فهمیدم جادوگر است، او به زبان سانسگریت دعاهای جادوگری می‌خواند، نوک کوه زندگی می‌کرد. من انجا متوجه شدم که جادوگر سفید و سیاه داریم.

این بازیگر درباره اتفاق واقعی که در زندگی‌اش افتاده و آن را تبدیل به قصه کرده بود گفت: یکی از خدمت‌های من خودکشی کرد و من بازجویی شدم. بعد پلیس متوجه شد ماجرا خودکشی بوده‌است و قتلی اتفاق نیفتاده مدتها بعد دوستان به من زنگ می‌زدند و فکر می‌کردند که من آدم کشتم!

وی گفت: چند وقتی پیش تصمیم گرفتم ازدواج کنم، یک روز آن خانم به من پیام داد که می‌دانم گذشته سختی داشته‌ای! تو مساله قضایی نداری؟ مگر آدم نکشتی؟ بعد فهمیدم موضوع سناریو فیلم را شنیده‌است. همان باعث شد من در پیجم بگویم که من قتل نکردم. این موضوع به من برخورد، چون آن خانم پزشک بود و من توقع داشتم که جزئیات را بخواند نه اینکه با دیدن یک تیتر من را متهم کند. و به همین خاطر ازدواج ما بهم خورد./ اخبار جنایی

امیرمحمد زند

بیوگرافی امیر محمد زند

نام :امیر محمد

نام خانوادگی :زند

متولد :1357/7/1

محل تولد :تهران

تحصیلات :لیسانس کارگردانی سینما

امیرمحمد زند متولد 1 مهر 1357 در تهران، بازیگر است . وی یک خواهر کوچکتر از خود و یک برادر بزرگتر از خود دارد ،خیلی زود توانست مسیرش در دنیای هنر را پیدا کند. او با حضورش در سریال «هزاران چشم» پا به عرصه تصویر گذاشت .

امیرمحمد زند فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما از دانشگاه لاسپیرز ایتالیا است او همچنین در رشته مهندسی شبکه رایانه ای تحصیل کرده است، علاقمند لباس پوشیدن مارک دار است.

زندگی شخصی امیر محمد زند

در سال 76 به مدرسه آزاد بازیگری رفت و برای اولین بار به آقای کیانوش عیاری معرفی شد و نقش کوتاهی را در سریال هزاران چشم ایفا کرد.

امیرمحمد زند را می توان یکی از بازیگران توانا برشمرد اما متاسفانه وی بیشتر در فیلم های تلویزیونی ایفای نقش کرده و در سینما حضور بسیار کمرنگی داشته است. ز فعالیتهای هنری اش عبارتند از:هزاران چشم، ماه محبوب خدا، نسیم رویا، خانه مهر، عملیات 125، فیلم سرشاخ، قبل از غروب , ستایش و… به ایفای نقش پرداخت.

امیرمحمد زند

متهم به قتل امیرمحمد زند در دوران سربازی

 امیرمحمد زند گفت:من سال 76 تا 77 به سربازی رفتم . در سربازی ام هم اتفاق های عجیب و غریبی افتاد که مثل فیلم بود لبته بگویم که بعدا از آن هم فیلم ساختند همان طور که گفتم دوران سربازی ام در اردکان یزد در سپاه پاسداران سپری شد

در آن دوران اتفاقی افتاد و یکی از هم خدمتی های من خودش را کشت و من شدم متهم به آن اتفاق و این داستان برگرفته شد برای سریال به دنیا بگویید بایستد این سریال زندگی واقعی من بود

هم خدمتی من با اسلحه بنده خودکشی کرد و من متهم به قتل ایشان شدم، ولی بعد از چند وقت فهمیدند که او خودکشی کرده و من تبرئه شدم.

سریال امیر محمد زند

ماه و پلنگ(احمد امینی1395)

فوق سری (مهدی فخیم زاده)

ستایش (سعید سلطانی)

چرخ وفلک ایپزود هستی (1395)

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد(احمد معظمی)

لبه تیغ(عباس خواجه وند)

خانه مهر (مجید عباسی1381)

غریبه ای در مه(قاسم جعفری)

هزاران چشم (کیانوش عیاری)

نسیم رؤیا (کاظم بلوچی)

او یک فرشته بود (علی رضا افخمی)

به دنیا بگویید بایستد

ما چند نفر

سیامک و صرافت

عملیات 125 سری دوم

زمین انسان ها (ابوالحسن داودی)

زمستان گرم

آرش و پدر زن

در حصار آرزو

فیلم سینمایی امیرمحمد زند

 آکاردئون (آرمان زرین کوب 1395)

دو ماه شمسی(1395)

ترانه پاییزی(بهمن زرین پور1387)

اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد 1385)

روشنک (حسین قناعت 1385)

تقاطع (ابوالحسن داودی1384)

شب حورا (ملت خواه)

رخ دیوانه(ابوالحسن داودی)

کیمیا و خاک(عباس رافعی)

تله فیلم امیرمحمد زند

به رنگ زرد(محمد رضا آهنج)

مرد ایرانی(محمد رضا آهنگرانی)

شاهد(نادر طریقت)

نگین(محمود معظمی)

خانه کاغذی(محمود معظمی)

سرقت(محمد رضا آهنج)

عملیات پایتخت(محمد رضا آهنج)

دلشوره(مهرداد پور احمد)

قبل از غروب(جواد کاسه ساز)

موش و گربه(حسن لفافیان)

کودک مادر(متین بابایی)

ریوار(نوروزی)

سرشاخ(محمود معظمی)

حیرانی(علی عظیمزاده)

کارگردانی امیرمحمد زند

یک آن اشتباه

افتخارات  امیرمحمد زند

دریافت دیپلم افتخار از هیئت داوران فیلم مقاومت بازیگر نقش مکمل برای قیلم اتوبوس شب

امیرمحمد زند تهدید به قتل شد

امیرمحمد زند بازیگر تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش در خصوص تهدید شدنش به مرگ مطلبی را منتشر کرد. شخصی حوالی مسجد سلیمان در حال تهدید من به مرگ بود جالب اینکه گروه تهیه و تولید کار صرفاً و تنها تماشا چی بودند و جالبتر اینکه بجای اینکه من شاکی باشم از نداشتن امنیت جانی وسط بیابان گروه عزیز ادعای شکایت میکنند.اگر لازم باشد در آینده همه چیز را به مطبوعات و مردم عرض خواهم کرد.لازمه بگم دلیل تهدید به مرگ شدنم تنها چند ثانیه تاخیر در عکس گرفتن با آن مثلا آدم بود درست زمانی که وسط تمرین سکانسم بودم.افسوس و حیف از حرفه ای که هر روز بیشتر به قهقرا و ابتذال و بی نظمی و ...کشیده میشود و افسوس به عمر نزدیک به بیست ساله ای که برای این حرفه گذاشتم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.