کد خبر : 48315 / /
/

پرداخت وام 50 تا 200 میلیونی فقط برای یارانه بگیران | بدون ضامن با تحویل فوری وام بگیرید

بانک گردشگری در راستای تشویق مشتریان به سپرده­ گذاری در حسابهای جاری، امکان اعطای وام قرض الحسنه ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی خود را فراهم کرد.

پرداخت وام 50 تا 200 میلیونی فقط برای یارانه بگیران | بدون ضامن با تحویل فوری وام بگیرید
بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، اقدام به طراحی طرح سپرده وام قرض الحسنه و  تسهیلاتی پارسا نموده است.

شرایط و روش دریافت وام قرض الحسنه  پارسا بانک گردشگری

سپرده­ گذاری ۴ الی ۱۲ ماهه در سپرده­ های جاری خود.

دریافت تسهیلات تا ۳۰۰ درصد میانگین سپرده و تا سقف ۲ میلیارد ریال

امکان دریافت تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصد

امکان انتقال امتیاز تسهیلات به سایر افراد

دوره­ های معدل­ گیری سپرده: ۶،۴ و ۱۲ ماه

شامل مشتریانی است که با گردش سپرده های جاری خود وام ارزان قیمت می خواهند.

این تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد.

جزییات وام 50 میلیون تومانی بدون ضامن بانک شهر

بانک شهر وام بدون ضامن 50 میلیون تومانی را با سود 18 درصد به متقاضیان ارائه می‌دهد. سقف این تسهیلات برای حقوق بگیران بانک شهر تا 100 میلیون تومان قابل تغییر است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام بانکی، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که در بانک شهر سپرده کوتاه مدت، جاری یا قرض‌الحسنه دارند، می‌توانند برای وام 50 میلیونی بدون ضامن این بانک درخواست دهند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبارسنجی است. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند. در صورتی که متقاضیان شرایط مذکور را داشته و وام را دریافت کنند، طی مدت 36 ماه امکان پرداخت اقساط این تسهیلات را دارند.

با توجه به مقدار وام، نرخ سود و زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات به 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 69 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد بود.

وام / زمان آغاز به کار بانک شهر

بانک شهر سال 1388 با دریافت مجوز از بانک مرکزی و همچنین با تایید و هماهنگی شورای عالی پول و اعتبار کشور افتتاح شد. بعد از گذشت دو سال از آغاز به کار، سهامداران برای تامین نقدینگی لازم سرمایه این مجموعه را تا 400 میلیارد تومان افزایش دادند.

شهرداری‌های تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، مشهد، قم، کرج، اهواز، تبریز و صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و همچنین شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی کارکنان شهرداری تهران از سهامداران اصلی و محوری این بانک به حساب می‌آیند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.