کد خبر : 4825 / /
/

امید ابراهیمی هافبک دفاعی فعلی تیم استقلال تهران و تیم ملی باجناق خسرو حیدری دیگر بازیکن تیم استقلال تهران است. امید ابراهیمی پیش از حضور در استقلال، چند فصل با تیم سپاهان اصفهان فوتبال بازی کرده و با تیم سپاهان ۲ بار موفق به قهرمانی لیگ و یک بار قهرمانی جام حذفی شده است.

 

دوستی امید ابراهیمی و خسرو حیدری از زمان باشگاه سپاهان شکل گرفت و به دوستی خانوادگی تبدیل شد. پس از حضور خسروحیدری در استقلال، خسرو نقش زیادی در استقلالی شدن امید ابراهیمی داشت. با بیشتر شدن دوستی خانوادگی، در نهایت خبری مبنی بر ازدواج امید ابراهیمی با خواهر خانم خسرو حیدری شنیده شد.

نظر خسرو حیدری در خصوص باجناقش امید ابراهیمی

امید بیش از اینکه برایم رفیق باشد، مثل برادر است. خدا را شکر که سر و سامان گرفت. برای او و همسرش که خواهر خانمم است، آرزوی خوشبختی می‌کنم. ان‌شا‌ءالله فصل بعد هم کادوی عروسیشان را در زمین می‌دهم البته کادوی بیرون زمین‌شان هم محفوظ است.

می‌گویند باجناق فامیل نمی‌شود، درست است؟

(خنده) نه بابا این چیزها که شوخی است. امید بیش از اینکه باجناقم باشد، مثل یک دوست و برادر است. سال‌‌هاست که با هم رفیق هستیم و این رفاقت ما حالا مستحکم‌تر خواهد بود.

نام :امیدامید ابراهیمی

نام خانوادگی :ابراهیمی زرندینی

تاریخ تولد :۲۵ شهریور ۱۳۶۷

محل تولد :نکا. مازندران

پست :هافبک

باشگاه کنونی :استقلال

شماره پیراهن :۷

پای تخصصی :راست

امید ابراهیمیروزهای ابتدایی اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ امید ابراهیمی و همسرش نگین شفیع زاده مراسم ازدواج خود را برگزار کردند ، امید با خواهر همسر خسرو حیدری ازدواج کرد و با هم تیمی اش باجناق شد.

امید ابراهیمی که از زمان بازی خسرو حیدری در سپاهان با وی رابطه دوستی صمیمی ای داشت اکنون باجناق او شده و رابطه آنها از گذشته صمیمی تر شده است.

لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری دیگر بازیکن سرشناس استقلال که از دوستان بسیار نزدیک امید ابراهیمی نیز به حساب می آید با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام، ضمن تبریک ازدواج آنها برای این زوج آرزوی خوشبختی کرد.  با این ازدواج امید ابراهیمی باجناق خسرو حیدری شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.