کد خبر : 4797 / /
/

گرشا رضایی با انتشار استوری در اینستاگرام خبر از فوت مادر بزرگ خویش داد

گرشا رضایی متولد 22 اردیبهشت 1363 در لرستان، خواننده است نوازنده و آهنگساز حرفه ای با اصالت لری می باشد. گرشا رضایی با صدای به ارث رسیده اش در موسیقی پاپ درخشید و گرشا رضایی در کنار خوانندگی تدریس را نیز ادامه می دهد .گرشا رضایی ، خواننده موسیقی سبک پاپ که در فروردین ماه امسال مادر خود را از دست داده بود این بار نیز با انتشار استوری نیز گرشا رضایی خبر از فوت مادربزرگش داد

گرشا رضایی

گرشا رضایی خواننده پاپ ایرانی است و در این بخش بیوگرافی کامل گرشا رضایی را می خوانید. در ادامه اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی، هنری و عکس های او را آماده کرده ایم.

بیوگرافی/ آهنگ گرشا رضایی

گرشا رضایی خواننده سبک پاپ، نوازنده و آهنگساز متولد 22 اردیبهشت سال 1363 در شهر ازنا در استان لرستان است و اصلاتا لر است. او اکثر سایت ها را می نوازد و مدتی موسیقی هم آموزش داده است.

شروع فعالیت/ آهنگ گرشا رضایی

او موسیقی را از سنین کم و کودکی شروع کرده است و آواز خواندن را از خانواده مادری اش به ارث برده است. از سن 13 سالگی به صورت جدی فعالیت را شروع کرده است.

نوازندگی/آهنگ گرشا رضایی 

او نوازنده گیتار به سبک فلامنکو و کلاسیک است و گیتار الکتریک هم می نوازد و دوره های آموزش این سازها را برگزار کرده است. او پیانو، کمانچه، بریط و سه تار هم می نوازد.

آلبوم/آهنگ گرشا رضایی 

او پس از خواندن چندین تک آهنگ، آلبومی به نام آبی را به بازار عرضه کرد. او به دلیل عش و محبتی که نسبت به مادرش داشت یک قطعه را در این آلبوم به مادرش تقدیم کرده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.