کد خبر : 4786 / /
/

قیمت یورو در معاملات صبح چهارشنبه ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان خرید و فروش شد.​

قیمت دلار در بازار آزاد

در معاملات امروز -چهارشنبه شانزدهم تیر- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار نزولی شد و بار دیگر به کانال ۲۴ هزار تومانی بازگشت.

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۴۳۲ تومان ثبت شد و در نیمه روز با کاهش ۱۵۵ تومانی به ۲۴ هزار و ۲۷۷ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۴ هزار و ۶۷۶ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۵۲۰ تومان کاهش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۶۰ تومانی نسبت به روز سه‌شنبه ۲۹ هزار و ۴۱۰ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۹ هزار و ۶۴۳ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۹ هزار و ۷۰۴ تومان ثبت شد.

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز سه‌شنبه ۳۴ تومان کاهش داد و ۲۴ هزار و ۵۹۰ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۶۱ تومان افزایش یافت و در نیمه روز به ۲۹ هزار و ۶۴۳ تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار آزاد

قیمت دلار

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۱۷۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۹۳۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۸۱۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش داشته است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.