کد خبر : 47796 / /
/

اعتراف شوکه کننده پسر شیشه ای درباره قتل پدرش | با قمه به جان پدر و مادرش افتاد

پسر شیشه ای پس از درگیری با پدر و مادرش به سمت آنها هجوم برد و با قمه به جانشان افتاد. در این حادثه پدر به قتل رسید و مادر تا پرتگاه مرگ پیش رفت.

اعتراف شوکه کننده پسر شیشه ای درباره قتل پدرش | با قمه به جان پدر و مادرش افتاد

بیست و هفتم آذر ماه گزارش یک درگیری خونین به پلیس پایتخت اعلام شد. درگیری در یکی از محله های شرق پایتخت رخ داده بود و زوج سالخورده ای با ضربات چاقو به شدت زخمی شده بودند. آنها برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند و ضارب که پسر خانواده بود دستگیر شد.

مرد ۷۴ ساله و همسرش تحت درمان قرار گرفتند اما دو روز بعد یعنی شامگاه بیست و نهم آذر ماه مرد سالخورده به رغم تلاش پزشکان به کام مرگ رفت. در این شرایط گزارش این جنایت به قاضی محسن اختیاری بازپرس جنایی تهران اعلام شد و او دستور تحقیقات بیشتر در این پرونده جنایی را صادر کرد. از سوی دیگر مشخص شد زن سالخورده که او هم مجروح شده بود جان سالم از این حادثه به در برده است. وی در تحقیقات گفت: پسرم اعتیاد شدیدی به شیشه داشت و مدام درگیری ایجاد می کرد. هر وقت مواد به او نمی رسید با پدرش یا من درگیر می شد و شیشه ها را می شکست. شب حادثه هم از پدرش خواست تا به او پول بدهد. می خواست مواد مخدر بخرد اما پدرش به او پول نداد و همین موضوع سبب شد تا درگیری میان آنها شکل بگیرد. پسرم ناگهان با قمه به سمت پدرش هجوم برد و به او ضرباتی زد. من هم می خواستم مانع شوم که به من هم ضربه زد. خیلی ترسیده بودم و فورا با بچه های دیگرم تماس گرفتم و درخواست کمک کردم که آنها به پلیس و اورژانس خبر دادند.

پس از اظهارات این زن، پسر خانواده که ۳۴ ساله بود نیز تحت بازجویی قرار گرفت. او به قتل پدرش اعتراف کرد و گفت: من قبلا معتاد به هروئین بودم اما این اواخر به مصرف شیشه روی آورده ام. وی ادامه داد: روز حادثه خمار بودم و حال خوبی نداشتم. از پدرم خواستم به من پول بدهد تا مواد تهیه کنم اما او با تندی جوابم را داد. من هم عصبانی شدم و با قمه به سمت او و مادرم حمله کردم اما قصد کشتن آنها را نداشتم.

این پسر شیشه ای با قرار قانونی بازداشت شده و تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد./ همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.