کد خبر : 47754 / /
/

چاقوکشی وحشتناک 6 جوان در خیابان تختی رشت | دستگیر شدند

۶ عامل نزاع و درگیری خیابان تختی شهرستان رشت در دام افتادند.

چاقوکشی وحشتناک 6 جوان در خیابان تختی رشت | دستگیر شدند

سردار حسین حسن‌‌پور جانشین فرمانده انتظامی استان رشت اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس اعلام کرد و اظهار داشت: مجموعه انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء  اراذل و اوباش  و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و اجازه عرض اندام را به آنها نخواهد داد.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی در پی دریافت خبری مبنی بر نزاع و درگیری دسته جمعی چند نفر با  سلاح سرد  در خیابان تختی شهر رشت، بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پلیس پس از حضور در آدرس اعلامی، عاملان این نزاع دسته جمعی که باعث ارعاب شهروندان و برهم زدن نظم و امنیت شده بودند را  دستگیر  کرد، افزود: 2 تیغه قمه از متهمان کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان به معرفی 6 متهم این درگیری با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی اشاره کرد و بیان داشت: اینگونه افراد که باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی می‌شوند، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.