کد خبر : 46358 / /
/

حادثه تلخ در جاده بهشت زهرا | تصادف مرگبار اتوبوس خانواده عزادار با مرد جوان

برخورد شدید یک دستگاه اتوبوس شهری با عابر پیاده در محدوده بزرگراه یارجانی به جنوب باعث فوت عابر پیاده شد.

حادثه تلخ در جاده بهشت زهرا | تصادف مرگبار اتوبوس خانواده عزادار با مرد جوان

سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت اتوبوسی که در حال رفتن به مراسم ختم بود با عابر پیاده برخورد کرد و یک ختم دیگر برجای گذاشت .

سرهنگ " رابعه جوانبخت " گفت: برابر اعلام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در ساعت 10:40 صبح امروز در مسیر بزرگراه یارجانی به جنوب قبل از بوستان ولایت ، بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 19 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حاضر وبه بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند .  

سرهنگ جوانبخت افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف بین یک دستگاه اتوبوس شهری که در حال تردد به مسیر بهشت زهرا(س) جهت شرکت سرنشینان آن در مراسم عزاداری بوده و عابر پیاده مذکر روی داده است .  

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت : از سوی کارشناس تصادفات در این حادثه راننده اتوبوس بدلیل عدم توجه به جلو مقصر صد درصد حادثه بوده است .  

وی از رانندگان بویژه رانندگان خودروهای سنگین خواست تا در همه شرایط و در طول رانندگی تمام توجه و حواس خود را فقط و فقط به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که باعث حواس پرتی حواس آنان از رانندگی گردد جدا خودداری نمایند . انتظار پلیس از رانندگان خودروهای سنگین بدلیل طی مراحل گرفتن گواهینامه های مرتبط با شرایط رانندگی آنها بر این است که با دقت و تمرکز بیشتری رانندگی نمایند و انتظار شهروندان نیز از آنان یک رانندگی با آرامش و دقت بیشتری می باشد ./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.