کد خبر : 45970 / /
/

خودروهای ایرانی زیر ۵۰۰ میلیون کدامند ؟ | جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی پرفروش تحت تاثیر کاهش نرخ ارز طی چند روز گذشته، تا حدودی ریزش داشت. در این میان قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو مانند دنا، رانا و تارا اتوماتیک با کاهش چشمگیری روبرو شده است. به عنوان نمونه قیمت تارا با 10 میلیون تومان کاهش نسبت به چند روز گذشته به 740 میلیون و دنا با 200 میلیون تومان کاهش نسبت به 3 ماه گذشته به 580 میلیون تومان رسیده است.

خودروهای ایرانی زیر ۵۰۰ میلیون کدامند ؟ | جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

ضمن بررسی قیمت چند خودروی پرفروش داخلی، لیست قیمت خودروهای داخلی زیر ۵۰۰ میلیون تومان را معرفی کرده است.

بازار خودروهای زیر ۵۰۰ میلیون تومان به طور کامل در اختیار ماشین‌های کارکرده و بعضا صفر داخلی قرار دارد. اگرچه وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه و نوسانات ارز تاثیر مستقیمی بر نرخ خودرو دارد، با این حال قیمت خودروهای داخلی بسته به نوع، مدل، کارکرد و وضعیت خودرو تعیین و اعلام می‌شود.

قیمت خودروهای داخلی زیر ۳۰۰ میلیون تومان

*کوییک مدل ۹۹ با ۵۱ هزار و ۸۷ کیلومتر کارکرد، ۲۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. موتور و بدنه این خودرو سالم بوده و ۴ ماه بیمه باقیمانده، استهلاک پایین، در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی، هزینه نگهداری مناسب و کارکرد کم نسبت به سال از مزایای آن است.

*پراید ۱۳۱ مدل ۹۸ با ۹۸ هزار کیلومتر کارکرد و موتور و بدنه سالم، ۲۴۳ میلیون تومان تعیین قیمت شده است. این خودرو ۴ ماه بیمه باقیمانده داشته و استهلاک پایین، در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی و هزینه نگهداری مناسب از مزیت‌های آن به حساب می‌آید.

*تیبا ۲ مدل ۹۴ با ۸۵ هزار کیلومتر کارکرد و موتور سالم و بدنه بدون رنگ حدود ۲۴۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. ۹ ماه بیمه باقیمانده، استهلاک پایین، در دسترس بودن قطعات و لوزم یدکی از برترین ویژگی‌های آن است.

*قیمت خودروهای داخلی رانا مدل ۹۴ با ۱۲۷ هزار کیلومتر کارکرد ۲۹۷ میلیون تومان کارشناسی شده است. این خودرو از نظر فنی سالم بوده ولی ۲ قطعه رنگ دارد. ۹ ماه بیمه، عملکرد موتور و گیربکس مناسب، شتاب خوب، خدمات پس از فروش مطلوب و در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی از مزایای این خودرو محسوب می‌شود.

*ساینا مدل ۱۴۰۲ با ۷۰۰ کیلومتر کارکرد، ۳۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این ساینا از نظر فنی و بدنه سالم بوده و ۱۱ ماه بیمه باقیمانده، استهلاک پایین، در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی، کارکرد کم و قیمت ویژه از نکات مثبت آن است.

لیست قیمت خودروهای داخلی زیر ۵۰۰ میلیون

نام خودرو مدل کارکرد قیمت
تیبا ۲ ۹۴ ۸۵ هزار کیلومتر ۲۴۰ میلیون تومان
پراید ۱۳۱ ۹۸ ۹۸ هزار کیلومتر ۲۴۳ میلیون تومان
کوییک ۹۹ ۵۱ هزار و ۸۷ کیلومتر ۲۸۰ میلیون تومان
رانا مدل ۹۴ با کارکرد ۹۴ ۱۲۷ هزار کیلومتر ۲۹۷ میلیون تومان
ساینا ۱۴۰۲ ۷۰۰ کیلومتر ۳۵۰ میلون تومان
پژو ۲۰۶ مدل ۹۸ تیپ ۵ فول با کارکرد، ۹۸ ۹۰ هزار کیلومتر ۴۲۵ میلیون تومان
لیفان X50 اتومات مدل ۹۶ با کارکرد، ۹۶ ۷۰ هزار کیلومتر ۴۶۵ میلیون تومان
برلیانس  H230 اتومات مدل ۹۶ با کارکرد ۹۶ ۹۵ هزار کیلومتر ۴۸۰ میلیون تومان
پارس تندر مدل ۹۵ با کارکرد حدود ۹۵ ۱۴۹ هزار و ۲۷ کیلومتر ۵۰۰ میلیون تومان
پژو پارس اتومات ۹۷ ۸۴ هزار و ۹۹ کیلومتر ۵۰۰ میلیون تومان

قیمت خودروهای داخلی زیر ۵۰۰ میلیون تومان

*پارس تندر مدل ۹۵ با ۱۴۹ هزار و ۲۷ کیلومتر کارکرد حدود ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. وضعیت فنی و بدنه خودرو سالم بوده و ۱ ماه بیمه باقیمانده دارد. عملکرد مناسب موتور و گیربکس، شتاب مناسب، استهلاک پایین و کارکرد کم نسبت به سال از مزایای آن است.

*پژو ۲۰۶ مدل ۹۸ تیپ ۵ فول با ۹۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۴۲۵ میلیون تومان است. وضعیت فنی و بدنه خودرو سالم بوده و عملکرد مناسب موتور و گیربکس در نسخه  TU5، در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی، بازار خرید و فروش مناسب و کارکرد کم نسبت به سال از نقاط قوت این خودرو است.

*لیفان X50 اتومات مدل ۹۶ با ۷۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۴۶۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. وضعیت فنی و بدنه این خودرو سالم بوده و ۲ ماه بیمه باقیمانده، فضای کابین جادار، کیفیت ساخت قابل قبول و کارکرد کم نسبت به سال از مزیت‌های آن است.

*قیمت خودروهای ایرانی برلیانس  H230 اتومات مدل ۹۶ با ۹۵ هزار کیلومتر کارکرد ۴۸۰ میلیون تومان کارشناسی شده است. این خودرو ۲ ماه بیمه دارد و امکانات رفاهی قابل قبول در مدل اتومات و کارکرد کم نسبت به سال از نکات مثبت آن محسوب می‌شود.

*پژو پارس اتومات مدل ۹۷ با  ۸۴ هزار و ۹۹ کیلومتر کارکرد و ۷ ماه بیمه باقیمانده با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان عرضه شده است. فضای کابین جادار، در دسترس بودن قطعات و لوازم یدکی، خدمات پس از فروش و بازار خرید و فروش مناسب و کارکرد کم نسبت به سال از نقاط قوت این خودرو به شمار می‌رود.

خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک

همراه مکانیک به عنوان مرجعی امن و تخصصی برای خرید و فروش و کارشناسی خودرو، خدماتی همچون خرید، فروش، کارشناسی وضعیت فنی و بدنه، تعیین قیمت و تسهیلات خرید اقساطی خودرو را در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار داده است.

کاهش ریسک‌ فروش خودرو با همراه مکانیک

یکی از تسهیلات پرکاربرد همراه مکانیک تسهیل فروش خودرو برای مشتریان است. فروش خودرو با همراه ‌مکانیک در مقایسه با بازار سنتی و واسطه‌های بازار خودرو و سایر پلتفرم‌های آگهی تفاوت‌های زیادی دارد. به عنوان نمونه در فروش توسط واسطه‌ها، ممکن است قیمت پرداختی توسط خریدار بالاتر باشد ولی به دلیل سود واسطه‌، مبلغ دریافتی توسط فروشنده به مراتب کمتر است. یا مثلا در پلتفرم‌های آگهی خودرو شاید سود فروشنده نسبت به بازار سنتی بیشتر باشد، ولی ریسک‌ها و خطراتی مثل کلاهبرداری، معامله و پرداخت غیرامن و عدم تایید اصالت خودرو و مالک خودرو می‌تواند فروشندگان را دچار سردرگمی ‌کند. همراه ‌مکانیک با ارایه تسهیلات و شرایط امن، ضمن کاهش ریسک فروشنده،  فروش راحت‌ و بی دردسری را نصیب فرد می‌کند.

مشاوره تخصصی خرید و فروش خودرو، خرید مطمئن خودروی صفر و کارکرده با ضمانت و کارشناسی، فروش خودرو به بهترین قیمت و در کمترین زمان، ارائه خدمات پس از فروش مثل بیمه بدنه، امداد جاده‌ای و سوخت رسانی در محل، همراهی کارشناس حقوقی در زمان عقد مبایعه‌نامه، تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی برخی دیگر از مزایای خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک محسوب می‌شود./ اندیشه معاصر

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.