کد خبر : 45851 / /
/

پیش فروش جدید ایران خودرو با قیمت کارخانه | با 40 درصد قیمت خودرو 207 بخرید

شرایط ثبت نام ایران خودرو ویژه خودروهای پژو ۲۰۷ و فوتون اعلام شد.

پیش فروش جدید ایران خودرو با قیمت کارخانه | با 40 درصد قیمت خودرو 207 بخرید

پیش فروش خودرو تأثیر قابل توجهی بر بازار دارد. این روش فروش به شرکت‌ها کمک می‌کند تا قبل از تولید خودرو، مشتریان را جذب کنند و متقاضیان را به خرید خودرو جدید خود ترغیب کنند. این به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا پیشاپیش درآمدزایی کنند و تولید خودرو را برنامه‌ریزی کنند.

در همین راستا ایران خودرو شرایط ثبت نام ۲۰۷ و فوتون تونلند را اعلام کرد. طبق اطلاعیه جدیدترین ثبت نام ایران خودرو مربوط به متقاضیان عادی است. در ادامه شرایط و جزییات کامل را بخوانید.

شرایط فروش تونلند G۷ اتوماتیک، از سوی شرکت ایران خودرو دیزل اعلام شده است. در این روش متقاضیان ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی می‌توانند هفت روش مختلف برای خرید فوتون تونلند را انتخاب کنند که برای هر روش، نرخ تسهیلات و زمان بازپرداخت تسهیلات نیز متفاوت است. جزییات بیشتر را در تصویر زیر بخوانید. این طرح خارج از سامانه یکپارچه هست و تمام متقاضیان می‌توانند شرکت کنند.

شرایط ثبت نام کشنده فوتون ۱۴۰۲

 پیش پرداخت اولیه نقدی باید از کارت بانکی مالک قرارداد واریز شود و چک های مدت دار تکمیل مالی نیز متعلق به مالک قرارداد یا بستگان درجه یک ایشان باشد.

ثبت نام فوتون تونلند g۷ به انتخاب متقاضی صرفا برای یک دستگاه به یکی از دو روش خواهد بود؛ ضمانتنامه بانکی، ارائه چک ضمانت به میزان %۱۲۰ اقساط و ترهین خودرو با هزینه خریدار و بیمه بدنه خودرو برای مدت اقساط به ذینفعی شرکت ایران خودرو دیزل.

در صورت انصراف از خرید، طبق جدول فوق سود انصراف به مبالغ پیش پرداخت مشروط بر گذشت یکماه از ثبت نام تا تاریخ انصراف تعلق می گیرد.

در صورت ثبت نام ایران خودرو و عدم احراز شرایط فوق ضمن منفسخ شدن قرارداد، متقاضی در سال ۱۴۰۲ امکان ثبت نام در هیچ یک از طرح های ثبت نام خودرو را نخواهد داشت و مطابق ضوابط شرکت وجه پیش پرداخت ظرف مدت بیست روز به حساب وی عودت داده می شود.

تغییر نام و صلح امکانپذیر نمی باشد و اسناد خودروها به نام خریدار صادر می گردد.

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

سایت ثبت نام فوتون نشانی اینترنتی ir.ikd.esale://https است. گفتنی است ثبت نام تنها از طریق سایت ایران خودرو دیزل امکان پذیر است.

زمان ثبت نام ایران خودرو

زمان ثبت نام ایران خودرو دیزل از ساعت ۱۰ روز ۱۵ آبان است و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

قیمت ۲۰۷ ثبت نامی ۱۴۰۲

بر اساس شرایط جدید ثبت نام ایران خودرو، قیمت ثبت نام ۲۰۷ ایران خودرو مدل سقف شیشه‌ای دنده‌ای برای فروش ۴۹۸ میلیون تومان است. متقاضیان ثبت نام ۲۰۷ پس از تکمیل مراحل واریزوجه در اسفند یا فروردین ماه خودروی خود را تحویل خواهند گرفت. گفتنی است قیمت کارخانه پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای دنده‌ای به دلیل اضافه شدن آپشن‌هایی همچون  سیستم پایش فشار باد تایر (TPMS)، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، سیستم راهنمای تعویض دنده (GSI)، فرمان کمکی برقی و آینه داخلی فوتوکرومی حوالی ۱۵۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

207

شرایط ثبت نام ۲۰۷ بدون قرعه کشی ۱۴۰۲

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت زمستان۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale اسامی آنها درج شده است می توانند برای ثبت نام پژو ۲۰۷ اقدام کنند.

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.