کد خبر : 45569 / /
/

فال ابجد امروز جمعه ۵ آبان برای همه ماه ها | اتفاق های خوشی برای این ماه ها در راه است !

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد امروز جمعه ۵ آبان برای همه ماه ها | اتفاق های خوشی برای این ماه ها در راه است !

یکی از مسائلی که امروزه اغلب افراد بیشتر با سرکار دارند فال میباشد که چند نوع فال وجود دارد رایج ترین و معروف ترین فال ها فال قهوه میباشد و فال حافظ. انسان ها در طول تاریخ علاقه داشتند از آینده خود باخبر شوند و یکی از شیوه هایی که برای آگاهی از آینده استفاده می کردند فال گرفتن بود.

فال ابجد چیست ؟

حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد.  فال ابجد  یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد  امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۵ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: روزگار بر وفق مراد شماست به زودی اوضاع زندگیتان سر و سامان خواهد گرفت و برایتان موفقیت و سربلندی را در آینده به وجود می آورد،، شخصی از سر دشمنی می خواهد به شما صدمات بسیاری وارد کند بهتر است؛ مراقب خود باشید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ج ج

تعبیر: اگر آشفته و پریشان هستید و شب‌ها خواب ناآرامی دارید به خداوند پناه ببرید و حتماً دعا بخوانید تا آرامش به زندگیتان بازگردد. ممکن است کار تازه ای را آغاز کنید اما اگر با فردی شریک هستید مراقب باشید که ممکن است سرتان کلاه برود. پول خوبی به دستتان می رسد آن را پس انداز کنید.

 فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: همواره سعی کنید با دوستانتان مشورت نمایید و کمک خانواده تان استفاده کنید تا بتوانید به سرانجام برسید. اگر فردی با حرفهای نامناسب شما را آزار داده از او بخواهید به این کارش پایان دهد. برای خود صدقه دهید که ممکن است خطراتی برای تان وجود داشته باشد.

فال

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب ب د

تعبیر: با تلاش و کوشش بیشتر به سرانجام می رسید و زندگی به کامتان می شود پس تنبلی را کنار بگذارید. اگر در راخی قدم گذاشته اید که نسبت به آن واهمه دارید خودتان را به خداوند بسپارید و سعی کنید حتماً استخاره کنید. پولی که به دستتان می رسد شرعی و قانونی است پس نگران نباشید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: تصمیم دارید دست به کارهای بزرگ بزنید اما مراقب باشید که ممکن است خودتان را به دردسر بیاندازید. اگر فردی سعی می‌کند شما را از راه درست منحرف کند باید از او دوری کنید. خانواده تان به شما احتیاج دارند آنها را نادیده نگیرید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ج د

تعبیر: مراقب باشید که مشکلاتی در راه دارید و ممکن است زندگی برایتان تلخ و سخت شود. اگر توکل تان بر خداوند باشد این موقعیت دشوار را پشت سر می گذارید. حرفهایی به گوشتان میرسد که چندان خوشایند نیست اما بهتر است آنها را خداوند بسپارید تا جزای کارشان را بدهد. اگر تصمیم گرفته اید کاری انجام دهید حتماً مشورت کنید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: به آرزوهایتان میرسید زندگی به کامتان می‌شود اگر همواره در زندگی توکلتان بر خداوند باشد هیچگاه ناامید و سرافکنده نخواهید شد. شانس به شما رو می کند و مال و سرمایه ای فراوان به دستتان میرسد سعی کنید تا از آن به درستی استفاده کنید. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا سعادت مند شوید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: افکار منفی را از ذهن خود خارج کنید به زودی صاحب ملک یا املاک بزرگ خواهید شد که زندگیتان را تغییر و تحولات اساسی می‌دهد،، و شما را به مقامات بالا در زندگی می رساند به زودی راهی سفری خواهید شد که در این سفر اتفاقات خوب و خوشایندی برایتان رخ خواهد داد.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بزرگی در زندگی خود روبرو خواهید شد بهتر است؛ خودتان را به فساد آلوده نکنید و دست به کارهای ناصوابی نزنید که باعث می‌شود،، طالعتا به رنگ تیره و تار در بیاید و برایتان مشکلات بسیار زیادی در زندگی به وجود بیاورد.

فال

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: امسال سال خوبی برای تان خواهد بود باعث می‌شود بتوانید خیلی زود به مقصودتان خود را برسانید، و شادی و آرامش را در زندگی تان سرازیر سازید،، اگر قصد انجام معاملات تجاری و اقتصادی را دارید بهتر است؛ به انجام برسانید که سود و منافع فراوانی نصیبتان خواهد شد.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: بخت و اقبال نیکویی دارید. در آینده شخصی به شما پیشنهاد ازدواج را می‌دهد بهتر است قبول کنید چون برای تان مبارک دیده شده است و شما را از مشکلات نجات می‌دهد،، اگر در زندگی شک و دودلی در خود ایجاد کنید به دردسر های فراوانی مواجه می شوید بهتر است؛ همت کنید و کارهایتان را به خوبی و خوشی به سرانجام برسانید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و تمام مشکلات زندگی تان از بین میرود،، گشایشی در آینده برای تان در زندگی رخ خواهد دادکه شما از تمام مشکلات رها می کند و زندگی تان را به خوبی می سازد سعی کنید؛ تصمیمات مهمی برای خود در آینده بگیرید تابه خوشبختی برسید.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.