کد خبر : 45315 / /
/

فوری؛ آغاز ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی | با واریز 10 میلیون تومان خودرو ثبت نام کنید +لینک ثبت نام

ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی از امروز آغاز شد.

فوری؛ آغاز ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی | با واریز 10 میلیون تومان خودرو ثبت نام کنید +لینک ثبت نام

 از امروز ۲۷مهرماه طرح ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی آغاز شده است. کلیه متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها بدون نیاز به پیش ثبت نام در سامانه یکپارچه می‌توانند در این طرح مزایده‌ای شرکت کنند.

شرایط ثبت نام مزایده ایران خودرو مهر 1402

ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای از مزایده خودروهایی که در خطوط تولید آسیب دیدند یا در بخش لجستیک این شرکت فرسوده شدند خبر داد. متقاضیان برای شرکت در مزایده ایران خودرو با محدودیت شماره ملی روبرو نیستند و می توانند در مزایده محصولات ایران خودرو بدون محدودیت تعداد شرکت کنند. برای ثبت نام مزایده ایران خودرو ۱۴۰۲ باید برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال پرداخت کنید. دقت کنید که این مبلغ تنها به صورت اینترنتی و از کارت بانکی متعلق به متقاضی باید پرداخت شود.

مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار است. برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام کند. در غیراین صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده گزار وصول و شرکت کننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. امکان انصراف نیز پس از واریز وجه مابه التفاوت وجود ندارد.

مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار است.

سایت ثبت نام مزایده ایران خودرو 1402

سایت ثبت نام مزایده ایران خودرو به نشانی https://auction.ikco.ir/ در دسترس است. همچنین  قبل از اقدام برای شرکت در مزایده ایران خودرو، تکمیل اطلاعات شخصی در وب سایت esale.ikco.ir الزامی است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امکان شرکت در مزایده وجود ندارد.

آدرس مزایده ایران خودرو 1402

آدرس محل بازدید از خودروها و همچنین شرکت در مزایده ایران خودرو به شرح ذیل است. جاده قدیم کرج، سه راهی شهریار، به سمت شهریار، دوربرگردان اول به سمت تهران،بعد از سردخانه استقلال، کوچه اول، داخل کوچه سمت چپ اولین در انبار (انبار بدنه ایساکو).

تاریخ جدید مزایده ایران خودرو

مزایده ایران خودرو از امروز ۲۷مهرماه آغاز و تا پایان روز یکشنبه ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت.

شماره تلفن‌ مزایده ایران خودرو 1402

شماره تلفن‌های: ۴۴۷۹۶۹۴۸– ۴۴۷۹۶۹۵۶ در تمان زمان برگزاری مزایده ایران خودرو و بعد از آن پاسخگوی مشتریان است.

وضعیت بازار خودرو پنجشنبه ۲۷ مهرماه

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد.

به گزارش سرویس اقتصادآنلاین، روند متوالی ریزش قیمت دلار در بازار آزاد توانست بازار خودرو که برای چندروز دوباره آشفته شده بود را دوباره آرام کند. بررسی قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا امروز نیز حاکی از نزولی شدن قیمت‌هاست. بر این اساس قیمت پژو پارس، تارا، دنا و رانا طی یک روز رکورد کاهش قیمت را زدند و در صدر ریزش قیمت خودروهای سایپا نیز کوییک، ساینا و شاهین قرار گرفتند. در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی (تغییرات آن نسبت به روز گذشته ۲۶مهرماه) را بخوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت است اما طی یک هفته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۵ میلیون تومان است که ثابت مانده است اما طی ۹ روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۷۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۳۵ میلیون تومان رسیده است که ۵ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۵۰ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته ثابت است اما طی ۹ روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۶۰ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته ثابت است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۵۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۷۸۵میلیون تومان است که تغییر نکرده است. این مدل طی سه ماه گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۵۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۷۰ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ثابت است و پنج روز گذشته ۲۰میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۶۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت است و طی سه ماه گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۰۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی روز گذشته است و ۱۵ میلیونی طی پنج روز ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۲۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون ارزان شده است اما طی سه ماه گذشته ۲۰۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵میلیون ارزان شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۴۵ میلیون تومان که نسبت به روز گذشته ۵ و چهار روز گذشته ۲۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱هم ۴۷۵ میلیونی شده است که طی سه روز ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱حوالی ۵۴۵میلیون تومان است که نسبت به سه روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۳۰ میلیونی شده است که نسبت به سه روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۵۵ میلیون تومان است شده است

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۲۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۰میلیون تومان شده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون و سه روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۴۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به چهار روز گذشته ۲۰میلیون ارزان شده است. این مدل گرانترین پژو پارس است. این خودروی پرفروش طی روز گذشته تغییر قیمت نداشته است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۴۰ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم حوالی ۲۶۰ میلیون تومان به روزرسانی شد. این خودرو طی روز گذشته ثابت ماند اما طی ۱۰ روز گذشته ۱۴ میلیون بالا رفته است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته ثابت ماند و ۳۳۵میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ نیز نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است و حوالی ۳۴۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود که ۵ میلیون طی یک روز گذشته ارزان شده است.

قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۳۹۰ میلیون تومان شده است که ۵ میلیون طی روز گذشته ارزان شده است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای Rمدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک SR دنده ای نیز به ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۵ میلیون تومان شده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون ارازن شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۵ میلیون است که ثابت مانده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۲۵ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای ریزش ۵ میلیونی طی یک روز است.

قیمت شاهین GL دنده ای صفر مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۵۵۵ میلیون تومان است.

اقتصاد آنلاین

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.