کد خبر : 45122 / /
/

دستگیری ۵۱ شرور خطرناک در محلات غرب تهران | مردم این منطقه نفس راحت کشیدند

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از بازداشت ۵۱ نفر از اراذل و اوباش این شهرستان در اجرای مرحله‌ای جدید از طرح امنیت محله‌محور خبرداد.

دستگیری ۵۱ شرور خطرناک در محلات غرب تهران | مردم این منطقه نفس راحت کشیدند

 سرهنگ عسکری‌نیا با اشاره به اجرای مرحله جدید از طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در شهرستان بهارستان، گفت:‌ مرحله جدید از طرح امنیت امحله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم‌خیز شهرستان بهارستان در غرب استان تهران با هماهنگی مرجع قضائی به اجرا درآمد و در جریان آن اراذل و اوباش مطرحی که به صورت سازمان‌یافته به شرارت می‌پرداختند مورد شناسایی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه اشرار شناسایی شده در عملیاتی هماهنگی و ضربتی در نقاط مختلف شهرستان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: این طرح با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به اجرا در آمد و در جریان آن ۵۱ نفر از اراذل و اوباش معروف شهرستان بهارستان دستگیر شدند.  

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با بیان اینکه۵۱ قبضه انواع سلاح سرد نیز از متهمان دستگیر شده، کشف و ضبط شد، گفت: این افراد مرتکب جرائمی نظیر شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع موادمخدر، شرکت در نزاع‌های دسته جمعی، رعب و وحشت و ... شده بودند.

عسکری‌نیا با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند./همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار