کد خبر : 43736 / /
/

دستگیری سارق کابل برق در اسلامشهر | برق و تلفن این مناطق قطع شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری یک سارق کابل برق و ‌تجهیزات مخابراتی با 30 فقره سرقت خبر داد.

دستگیری سارق کابل برق در اسلامشهر | برق و تلفن این مناطق قطع شد

سرهنگ محمدرضا علیزاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در محله باغ فیض شهرستان اسلامشهر، رسیدگی به موضوع و اقدامات برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به نتایج بررسی‌های انجام شده از سوی ماموران پلیس، گفت: ماموران کلانتری 15 امامزاده عقیل با بررسی‌ دوربین‌های مداربسته و انجام اقدامات پلیسی و بررسی سوابق سارقان سابقه دار موفق شدند سارق کابل و تجهیزات مخابراتی در این محدوده مورد شناسایی قراردهند. در ادامه نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد و سرانجام این فرد طی عملیاتی پلیسی در اسلامشهر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی اظهارکرد: این فرد که دارای سابقه دستگیری بود، در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود و مجموعا 30 فقره سرقت کابل برق و تجهیزات مخابراتی در شهرستان اسلامشهر اعتراف کرد.

علیزاده با بیان اینکه اقدام این فرد سارق موجب قطع شدن موقت برق و تلفن در برخی محدوده‌ها شده بود، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و در ادامه به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.