کد خبر : 43541 / /
/

غرق شدن دو جوان در اسکله تفریحی کیش | تلاش برای نجات پسر فامیل شکست خورد

در یک حادثه تلخ، دو جوان ۱۷ و ۲۲ ساله در اسکله تفریحی کیش غرق شدند که متاسفانه یکی از آنها جان خود را از دست داد.

 غرق شدن دو جوان در اسکله تفریحی کیش | تلاش برای نجات پسر فامیل شکست خورد

مدیر روابط عمومی اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی کیش ‌اظهار داشت: این حادثه امروز اتفاق افتاده که متاسفانه با وجود تلاش پزشکان یکی از غرق شدگان جان خود را از دست داد.

مهشید ذاکر خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی پس از اطلاع از این حادثه بلافاصله در محل حاضر و غرق شدگان به بیمارستان اعزام شدند که عملیات احیای یکی از آنها موفقیت آمیز نبود و در مسیر اعزام به بیمارستان جان باخت.

وی ابراز داشت: این 2 نفر نسبت فامیلی با یکدیگر داشتند و طبق اطلاعات اعلام شده یکی از حادثه دیدگان برای نجات نفر دیگر وارد آب شده بود.

مدیر روابط عمومی اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی کیش با تاکید بر اجتناب از شنا در محل‌های ممنوعه از جمله اسکله تفریحی، گفت: شنا در محل‌های ممنوع، ناآشنایی با فن شنا و مراقبت نکردن از کودکان از مهمترین علل غرق شدگی است.

ذاکر با بیان اینکه با آموزش و آگاهی رسانه امکان کاهش آمار غرق شدگی وجود دارد، ادامه داد: برای کاهش موارد غرق شدگی ،مشارکت مردم در رعایت توصیه‌های ایمنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تتسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.