کد خبر : 43524 / /
/

خبر خوش از کاهش قیمت گوشت قرمز در روزهای آینده | قیمت گوشت به کیلویی چند می رسد ؟

رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به افزایش عرضه گوشت قرمز داخلی و وارداتی، شاهد ثبات قیمت در روزهای آتی خواهیم بود.

خبر خوش از کاهش قیمت گوشت قرمز در روزهای آینده | قیمت گوشت به کیلویی چند می رسد ؟

منصور پوریان رییس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به افزایش عرضه در برابر واردات، بازار گوشت قرمز در رکود به سر می برد.

او متوسط قیمت هر کیلو دام زنده را ۱۷۰ تا ۱۹۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: براین اساس هر کیلو لاشه در محدوده ۳۸۵ تا ۴۰۰ هزار تومان باید عرضه شود‌.

پوریان ادامه داد: با افزایش عرضه ناشی از گوشت های وارداتی و داخلی طی روزهای آینده شاهد ثبات قیمت در بازار خواهیم بود.

رئیس شورای تامین کنندگان دام عنوان کرد: بعد از اصلاح نظام یارانه قرار شد صادرات دام هم در کنار واردات آزاد شود که متاسفانه این امر محقق نشد، درحالیکه برای پایداری تولید باید حمایت های لازم از تولید صورت گیرد.

او با بیان اینکه پتانسیل خودکفایی گوشت قرمز در داخل وجود دارد، گفت: نبود برنامه در صنعت دام منجر به خروج سرمایه گذاران بزرگ صنعت دامپروری شده است که برای ترغیب آنها به امر سرمایه گذاری در صنعت دامپروری باید مشوق های لازم دیده شود./باشگاه خبرنگاران جوان

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار