کد خبر : 43404 / /
/

خیزش موقت گرد و خاک و وزش باد شدید در تهران | منتظر افزایش دما باشید

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک همچنین افزایش دما و تجربه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد طی روزهای آینده پیش‌بینی می‌شود.

خیزش موقت گرد و خاک و وزش باد شدید در تهران | منتظر افزایش دما باشید

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و پدیده غالب در بیشتر نواحی استان وزش باد و برای روزهای چهارشنبه تا جمعه (۱۵ تا ۱۷ شهریورماه) گاهی وزش باد شدید و خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

در ارتفاعات به‌ویژه ارتفاعات بالادست شمال شرق استان طی این چند روز گاهی رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق مورد انتظار است.

برای امروز افزایش نسبی دما و روز جمعه کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۴ شهریورماه) صاف تا کمی ابری،‌ گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۷  و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه ( ۱۵ شهریورماه) صاف، گاهی وزش باد ملایم، در بعد از ظهر قسمتی ابری  با حداقل دمای ۲۷  و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.