کد خبر : 43006 / /
/

پایان جولان شرور خطرناک و نوچه هایش در تهران | پلیس غافلگیرشان کرد

سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شروری که با انتشار کلیپ و تصاویر رجز خوانی در فضای مجازی قدرت نمایی می کرد، خبر داد.

پایان جولان شرور خطرناک و نوچه هایش در تهران | پلیس غافلگیرشان کرد

سرهنگ سعید راستی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی رجز خوانی و تهدید در فضای مجازی از سوی یکی از اراذل و اوباش سطح دار که با گذاشتن استوری و انتشار فایل های صوتی و کلیپ های تصویری در صدد کری خوانی و قدرت نمایی بود بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت تعدادی از هوا خواهان و نوچه های این فرد با ذوق زدگی به حمایت از این فرد پرداخته به نحوی که سبب ایجاد نا امنی و رعب و وحشت در بین مردم شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در رصدهای اطلاعاتی ماموران این پلیس مخفیگاه عامل اصلی این کری خوانی مجازی در حوالی میدان جمهوری تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم در 3 شهریور ماه در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت نمایی و اخلال در نظم عمومی به هیچ فردی نخواهد داد و با هماهنگی مراجع قضائی با اخلال گران و افراد خاطی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

سرهنگ راستی از شهروندان خواست در صورت مشاهده این نوع فعالیت ها و بر هم زدن نظم عمومی و آرامش مردم در شهر و ایجاد رعب و وحشت در سطح جامعه پلیس را در جریان قرار دهند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.