کد خبر : 42756 / /
/

مرگ تلخ دختر نوجوان در جنوب تهران | دختر 16 ساله زیر قطار بین شهری رفت

یک دختر ۱۶ ساله براثر تصادف با قطار بین شهری در جنوب تهران، فوت کرد.

 مرگ تلخ دختر نوجوان در جنوب تهران |  دختر 16 ساله زیر قطار بین شهری رفت

عصر امروز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه، ماموران پلیس راه‌آهن مرگ مشکوک دختر نوجوانی را در ریل قطار محله نعمت‌آباد به قاضی محمد حسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با  اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد دختر 16 ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر تصادف با قطار بین شهری فوت کرده بود.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، دختر نوجوان درحال عبور از ریل راه‌آهن بوده که ناگهان دچار حادثه‌ای تلخ شده و با قطار بین شهری تصادف کرده است.

پس از پایان تحقیقات میدانی، با دستور قاضی زارعی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی، جسد دختر نوجوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه این حادثه توسط کمیسیون بررسی سوانح ریلی آغاز شده است./ تسنیم

 قتل دختر خردسال در جنوب تهران/ به هم ریختگی خانه جنایت آفرید!

یک دختر ۱۰ ساله اهل کشور افغانستان توسط پدرش در جنوب تهران به قتل رسید.

 بامداد امروز یکشنبه بیست و نهم مردادماه، مرگ مشکوک دختر خردسالی بر اثر ضرب و جرح شدید در خانه‌ای در جنوب تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری 176 حسن‌آباد، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به خانه مورد نظر با جسد دختر 10 ساله‌ای مواجه شدند که آثار کبودی بر روی بدنش به شدت مشهود بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد یک کابل برق که به نظر می‌رسید آلت قتاله باشد در گوشه‌ای از زمین خانه افتاده است و پدر این دختربچه احتمالاً مشکلات روحی و روانی دارد.

همین موضوع کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پدر دختربچه را هدف تحقیق قرار دهند. وی در همان بازجویی‌های اولیه از این جنایت هولناک رازگشایی کرد و گفت: چند سال قبل در کشور افغانستان ازدواج کردم و صاحب دختر شدم اما خیلی زود از همسرم جدا شدم و با تنها فرزندم به ایران آمدم.

مرد جنایتکار در تشریح این جنایت توضیح داد: در ایران با یک زن جوان آشنا شدم و مجدداً ازدواج کردم و چند سال بعد صاحب فرزندان دیگری شدم. روز حادثه ما قصد داشتیم تا به یک دورهمی برویم به همین خاطر دخترم را در خانه گذاشتیم.

متهم گفت: چند ساعت بعد هنگامی که از دورهمی بازگشتیم با به هم ریختگی خانه مواجه شدم و پی بردم دخترم در نبود ما این کار را انجام داده است. بسیار عصبانی شدم و با کابل برق دخترم را چندین مرتبه هدف ضرب و جرح شدید قرار دادم. پس از این حادثه فرزندم خوابید اما دیگر صبح بیدار نشد.

کارآگاهان جنایی پس از این اعترافات، متهم را با مجوزهای لازم قضایی به اتهام قتل بازداشت کردند و در ادامه مأموریت یافتند تا با بررسی‌های موشکافانه درباره این حادثه تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس ویژه قتل، جسد دختر 10 ساله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 مرگ مشکوک زن جوان پس از مشاجره با همسرش

با وقوع مرگ زن جوان پس از مشاجره با همسرش در جنوب تهران، تحقیقات تیم جنایی کلید زده شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته مرد میانسالی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و به اپراتور گفت: چند ساعت قبل از خانه زن و مرد جوانی که همسایه ما هستند صدای مشاجره شدیدی شنیده می‌شد اما ناگهان آنها ساکت شدند نگران هستم که حادثه‌ای رخ داده باشد لطفا موضوع را بررسی‌ کنید.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 161 ابوذر راهی خانه مورد نظر در جنوب تهران شدند و پس از اینکه با دستور قضایی درب را باز کردند با جسد زن جوانی مواجه شدند این درحالی بود که همسر متوفی بی‌حال در خانه افتاده بود.

بدین ترتیب قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم برای تحقیقات میدانی پای در خانه مورد نظر گذاشتند و جسد زن جوانی را مشاهده کردند که براثر مصرف متادون فوت کرده بود.

همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با تیم جنایی در محل حادثه حاضر شده بودند همسر متوفی را به بیمارستان منتقل کردند این نیز درحالی بود که وی هنگام انتقال مدعی شد زن جوان خودکشی کرده و نقشی در این حادثه نداشته است.

اقدامات فنی نشان می‌داد، زن جوان ساعتی قبل از مرگش به خواهرش پیام داده که خودکشی کرده و همسرش در این زمینه نقشی ندارد اما تحقیقات نشان می‌داد، طرز نوشتاری پیام متوفی با خواهرش مانند دفعات گذشته نیست و احتمال دارد این پیام را خودش تایپ نکرده باشد که همین ماجرا شک تیم جنایی را برانگیخت!

پس از پایان تحقیقات میدانی، ماموران پلیس ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با این حادثه آغاز و  مرد جوان را  پس از ترخیص از بیمارستان بهارلو هدف تحقیق قرار دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان