کد خبر : 42483 / /
/

کولرگازی یا سیستم وی‌آر‌اف خانگی کدام با صرفه تر؟ + لیست قیمت انواع کولرگازی و VRF

در این متن مقایسه مصرف برق سیستم وی آر اف با کولر گازی (اسپلیت) از ابعاد مختلف انجام شده است. در ادامه لیستی از قیمت انواع کولر و داک اسپیلت آورده شده است.

 کولرگازی یا سیستم وی‌آر‌اف خانگی کدام با صرفه تر؟ + لیست قیمت انواع کولرگازی و VRF

سیستم VRF از فناوری نوینی استفاده می کند که به آن اجازه می دهد، میزان مبرد در گردش را بر اساس نیاز کاربر تنظیم کند. این در حالی است که در کولر گازی یا اسپلیت، میزان مبرد همواره مقدار ثابتی است و نمی توان مقدار آن را با توجه به نیاز و درخواست کاربر تغییر داد. فناوری کنترل متغیر میزان مبرد که در سیستم وی آر اف به کار برده شده است، باعث کاهش محسوسی در مصرف انرژی می شود و می توان با اطمینان اعلام کرد که از نظر هزینه مصرف برق، سیستم وی آر اف بسیار به صرفه تر خواهد بود.

در بازار لوازم خانگی قیمت کولرگازی ایران رادیاتور مدل IAC-۲۴CH/XA-I/A/ID با ظرفیت سرمایش ۲۴ هزار مبلغ ۳۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت وی آر اف گرین مدل GRV۲۲P۳T۳/۶ مبلغ ۷۳۳٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان اعلام شده است./ اقتصاد آنلاین

 
قیمت انواع کولرگازی و سیستم سرمایشی وی آر اف
برند نوع مدل ظرفیت سرمایش قیمت / تومان
گرین وی آر اف GRV۲۲P۳T۳/۶ ۲۱۰۰۰ ۷۳۳٫۷۰۰٫۰۰۰
هایسنس وی آر اف AVWT-۷۶HKSS ۷۶۰۰۰ ۲۰۹٫۰۰۰٫۰۰۰
ال جی وی آر اف  ARUM۲۰۰ LTE۵ ا MULTI V۵ ۶۷ کیلو وات ۷۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
گری کولرگازی T۲`matic-H۴۸H۳ ۴۸۰۰۰
۱۳۳,۷۰۰,۰۰۰
پاکشوما کولرگازی MPR-۳۰C ۳۰۰۰۰
۶۴,۶۵۰,۰۰۰
جی پلاس کولرگازی GAC-HF۳۰TQN۱ ۳۰۰۰۰ ۳۶,۵۴۰,۰۰۰
ایران رادیاتور کولرگازی IAC-۲۴CH/XA-I/A/ID ۲۴۰۰۰ ۳۱,۱۵۰,۰۰۰

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.