کد خبر : 42285 / /
/

ثبت نام بدون قرعه کشی شاهین و ساینا S + با نصف قیمت صاحب خودرو شوید +لینک ثبت نام

شرایط ثبت نام شاهین و ساینا S ویژه مرداد ۱۴۰۲ اعلام شد.

ثبت نام بدون قرعه کشی شاهین و ساینا S + با نصف قیمت صاحب خودرو شوید +لینک ثبت نام

گروه خودروسازی سایپا از آغاز تکمیل مراحل ثبت نام شاهین و ساینا S خبر داد.

قیمت شاهین بدون قرعه کشی

در جدیدترین پیش فروش سایپا، برای ثبت نام شاهین بدون قرعه کشی حوالی ۲۱۲ میلیون تومان باید بپردازید و ساینا اس نیز با مبلغ ۱۲۴ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است. البته این مبالغ پیش پرداخت هستند و قیمت نهایی در موعد تحویل طبق قیمت روز کارخانه محاسبه می‌شود. زمان تحویل خودروهای سایپا در این طرح نیز فروردین الی خرداد ۱۴۰۳ است.

ساینا اس

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی (شاهین و ساینا)

متقاضیان عادی برای ثبت نام بدون قرعه کشی شاهین و ساینا S از امروز می‌توانند به منظور واریز وجه از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

مهلت واریز وجه شاهین و ساینا

مهلت واریز وجه سایپا برای شاهین و ساینا اس تا پایان روز دوشنبه ۲۳ مردادماه ادامه دارد.

شرط مهم برای ثبت نام شاهین و ساینا S

مادرانی کع در طرح عادی سامانه یکپارچه خودرو (خردادماه)، برای خودروهای ذکر شده ثبت نام کردند و نوبت بهار ۱۴۰۳  را دریافت کرده و روز گذشته (۱۸تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا برای تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی شاهین و ساینا اس اقدام کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان