کد خبر : 40963 / /
/

قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه و طلا

سقوط بی سابقه قیمت سکه امروز 19 تیر | جدیدترین قیمت انواع سکه و طلا

امروز و تا لحظه تنظیم این خبر قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۵۹ هزار و قیمت سکه طرح جدید ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

سقوط بی سابقه قیمت سکه امروز 19 تیر | جدیدترین قیمت انواع سکه و طلا

قیمت سکه امروز 19تیر1402اعلام شد. نوسان قیمت سکه در بازار تهران عادی شد.امروز دوشنبه ۱۹تیر تا لحظه تنظیم این خبر در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و  ۳۵۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، قیمت سکهتمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.اخرین اخبار درباره قیمت سکه را در ادامه بخوانید.

امروز و تا لحظه تنظیم این خبر قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۵۹ هزار و قیمت سکه طرح جدید ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

امروز دوشنبه ۱۹تیر تا لحظه تنظیم این خبر در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و  ۳۵۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک‌ گرمی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان تعیین شده است.

محصول  نرخ (تومان)
سکه تمام طرح جدید   ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار
 سکه تمام طرح قدیم  ۲۵ میلیون و۶۰۰  
 نیم سکه بهار آزادی  ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار
 ربع سکه بهار آزادی  ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار
 سکه یک گرمی   ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار
طلای ۱۸ عیار   ۲ میلیون و ۳۵۹ هزار

منبع: همشهری آنلاین

امروز قیمت طلا و سکه نوسان کاهشی داشت. همچنان تقاضا در این بازار محدود است و به اعتقاد فعالان صنفی، رکود در این بازار از ماه‌های گذشته بیشتر شده است. کاهش قیمت، سکه امامی را به نیمه کانال ۲۸ میلیون تومانی رسانده است.

قیمت سکه

پیش بینی قیمت طلا و سکه 19 تیر 1402/ کاهش قیمت، بازار طلا را کساد کرد

به گزارش تجارت‌نیوز امروز قیمت طلا و سکه در بازار داخلی با تعطیلات پایان هفته بازارهای جهانی مصادف شده است. از همین رو  قیمت انس جهانی طلا روی رقم ۱۹۲۵ دلاری ثابت ماند. در روز جاری بازار طلا از نوسانات کاهشی قیمت دلار تاثیر گرفت.

قیمت سکه حباب سکه 19 تیر 1402

در هفته گذشته اخبار مربوط به برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل بازارهای مالی را در رکود قرار داد. روز گذشته نیز بازار ارز متاثر از رخدادهای زاهدان با نوسان افزایشی و سپس کاهشی همراه شد.

امروز قیمت دلار کاهش محدودی داشت و سیگنالی روانه بازار نشد. این موضوع باعث نوسان کاهشی در بازار فلز زرد شد. قیمت سکه امامی با کاهش به نیمه کانال ۲۸ میلیون تومانی رسید. معامله‌گران بازار فلز زرد روند تقاضا را همچنان کاهشی می‌دانند. این در حالی است که از ابتدای سال جاری تا کنون کارشناسان اقتصادی بر رشد قیمت جهانی طلا و بازدهی مثبت بازار فلز گرانبها تا پایان سال جاری تاکید می‌کنند.

رکود بی‌سابقه در بازارهای مالی

در همین راستا نادر بذرافشان رئیس اتحادیه طلا و جواهر درباره روند بازار طلا و سکه به تجارت‌نیوز گفت: «فعلا کاهش اونس جهانی طلا منجر به افت قیمت‌ها در بازار داخلی شده است. این در حالی است که کاهش قیمت دلار، کاهش اونس جهانی طلا و رکود حاکم بر بازار طلا باعث روند کاهشی بازار فلز زرد شده است.»

وی خاطرنشان کرد: «با توجه به رویدادهای سیاسی هفته گذشته رکود خاصی در بازار طلا و سکه حاکم شده است. باید توجه داشت در ماه‌های گذشته رکود بازار به این میزان نبوده است.»

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، اونس جهانی طلا را فاکتوری اثرگذار بر بازار طلا عنوان کرد و افزود: «زمانی که قیمت‌ها در بازارهای جهانی کاهش می‌یابد، به تبع آن در بازار داخلی نیز اثرگذار است. اگرچه زمانی اونس جهانی کاهش پیدا می‌کند، درمقابل نرخ ارز در کشور بالا می‌رود که این اتفاق بر صعودی شدن قیمت طلا و سکه اثرگذار خواهد بود.»

روند نامتوازن قیمت در بازار سکه

امروز یکشنبه ۱۸ تیرماه در لحظه نگارش این گزارش قیمت سکه امامی ۱۴۳ هزار تومان ارزان شد. این قطعه امروز با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۴۴ هزار تومان مبادله شد.

در روز جاری قیمت سکه بهار همانند دیروز از روند کاهشی سایر قطعات سکه سرپیچی کرد و با افزایش ناچیز پنج هزار تومانی با رقم ۲۵ میلیون و ۷۰۱ هزار تومان مبادله شد.

امروز نیم‌سکه و ربع‌ سکه ۱۰۰ هزار تومان افت قیمت داشتند و به ترتیب با قیمت ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مبادله شدند. در روز جاری سکه گرمی  افزایش ۲۲ هزار تومانی داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مبادله شد.

حباب سکه امامی ۵ میلیونی شد

امروز قیمت طلا نیز با کاهش قیمت دلار همراه شد. هر مثقال طلا با ۱۶ هزار تومان کاهش به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۱۶ هزار تومان رسید. هر گرم طلا نیز سه هزار و ۵۰۰ تومان ارزان شد و با قیمت دو میلیون و ۳۵۷ هزار تومان معامله شد. در روز جاری طلای دست دوم با قیمت دو میلیون و ۳۲۶ هزار تومان معامله شد.

امروز و در لحظه نگارش این گزارش حباب سکه نیز مانند قیمت آن در روند نامتوازنی قرار داشت. حباب سکه‌های کاهشی افت قیمت داشت. بیشترین مقدار افت حباب مربوط به سکه امامی با ۱۲۹ هزار تومان کاهش بود. در روز جاری حباب سکه بهار و سکه گرمی نیز افزایش ۳۰ و ۲۴ هزار تومانی داشتند.

قیمت طلا و سکه 19 تیر 1402/ روند نزولی در بازار طلا کلید خورد؟

قیمت طلا و سکه روز گذشته در روند نزولی به کار خود پایان داد. این کاهش هر چند در بازار سکه متوازن نبود و برخی قطعات افزایش محدودی داشتند، اما معامله‌گران معتقدند جو بازار فلز گرانبها رکودی است.

به گزارش تجارت‌نیوز دیروز، قیمت طلا و سکه در حالی در روند کاهشی قرار گرفت که انس جهانی طلا با قیمت ثابت ۱۹۲۵ دلاری در تعطیلات پایان هفته قرار داشت. روز گذشته بازار فلز زرد از کاهش ناچیز قیمت دلار تبعیت کرد و سکه در میانه کانال ۲۸ میلیونی بسته شد.

دلار به بازار طلا خط داد

هفته گذشته اخبار مربوط به برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل بازارهای مالی را در رکود قرار داد. در نخستین روز هفته نیز بازار ارز متاثر از رخدادهای زاهدان با نوسان افزایشی و سپس کاهشی همراه شد.

معامله‌گران بازار فلز زرد روند تقاضا را در این بازار همچنان کاهشی عنوان می‌کنند. این در حالی است که از ابتدای سال جاری تا کنون کارشناسان اقتصادی بر رشد قیمت جهانی طلا و بازدهی مثبت بازار فلز گرانبها تا پایان سال‌جاری تاکید می‌کنند.

گفتنی است بازیگران بازار طلا و سکه معتقدند با توجه به رویدادهای سیاسی هفته گذشته، رکود خاصی در بازار طلا و سکه حاکم شده است. آنها می‌گویند زمانی که قیمت‌ها در بازارهای جهانی کاهش می‌یابد، به تبع آن در بازار داخلی نیز اثرگذار است. هر چند موقعی که اونس جهانی کاهش پیدا می‌کند، در مقابل، نرخ ارز در کشور بالا می‌رود که این اتفاق بر صعودی شدن قیمت طلا و سکه اثرگذار خواهد بود.

افزایش قیمت سکه بهار و گرمی در روند کاهشی بازار

دیروز یکشنبه ۱۸ تیرماه قیمت سکه امامی ۱۵۵ هزار تومان ارزان شد. این قطعه دیروز با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۳۲ هزار تومان بسته شد.

روز گذشته قیمت سکه بهار همانند روز شنبه از روند کاهشی سایر قطعات سکه سرپیچی کرد و با افزایش ناچیز پنج هزار تومانی با رقم ۲۵ میلیون و ۷۰۱ هزار تومان مبادله شد.

مطالعه بیشتر: افت کم‌‌رمق قیمت طلا و سکه به دنبال عقب‌نشینی قیمت دلار

روز قبل نیم‌سکه و ربع‌ سکه هر کدام ۱۰۰ هزار تومان افت قیمت داشتند و به ترتیب با قیمت ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مبادله شدند. همچنین سکه گرمی  افزایش ۲۲ هزار تومانی داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مبادله شد.

تبعیت قیمت سکه از نوسانات حباب

دیروز قیمت طلا نیز با کاهش قیمت دلار همراه شد. هر مثقال طلا با ۲۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان رسید. هر گرم طلا نیز سه هزار و ۳۰۰ تومان ارزان شد و با قیمت دو میلیون و ۳۵۷ هزار تومان معامله شد. روز گذشته طلای دست دوم با قیمت دو میلیون و ۳۲۶ هزار تومان معامله شد.

روز گذشته حباب سکه نیز مانند قیمت آن در روند نامتوازنی قرار داشت. حباب سکه‌های کاهشی، افت داشت. بیشترین مقدار افت حباب مربوط به سکه امامی با ۱۶۵ هزار تومان کاهش بود. دیروز حباب سکه بهار و سکه گرمی اما به ترتیب افزایش ۱۳ و ۲۲ هزار تومانی داشتند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.