کد خبر : 38994 / /
/

قتل وحشتناک خواننده گروه موسیقی توسط عموی داماد | جشن عروسی به عزا تبدیل شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: متاسفانه شب گذشته در مراسم عروسی در یکی از روستاهای بروجرد، عموی داماد با اسلحه شکاری و بر اساس یک رسم غلط اقدام به تیراندازی می‌کند که باعث کشته‌شدن یک مرد جوان می‌شود.

قتل وحشتناک خواننده گروه موسیقی توسط عموی داماد | جشن عروسی به عزا تبدیل شد

سرهنگ مهدی مهدوی کیا در خصوص انتشار خبری مبنی بر جان باختن یک نفر در پی تیراندازی در یک عروسی، توضیح داد: متاسفانه شب گذشته در یکی از روستاهای بروجرد، عموی داماد با اسلحه شکاری و بر اساس یک رسم غلط اقدام به تیراندازی می‌کند که منجر به کشته شدن یک نفر از گروه موسیقی می‌شود.

وی بیان کرد: این اتفاق ساعت یک بعد از نیمه شب اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی بروجرد با بیان اینکه متاسفانه در برخی از عروسی‌ها شاهد رسم غلط تیراندازی هستیم، عنوان کرد: بارها شاهد بوده‌ایم که بر اثر تیراندازی یک عروسی به عزا تبدیل شده است، نمونه‌اش عروسی دیشب بود.

مهدوی کیا گفت: پلیس در شهر با تمهیداتی که اندیشید شده در تالارها اقدام به بازدید می‌کند، اتفاقی که باعث شده تیراندازی در تالارها کاهش پیدا کند.

وی تاکید کرد: اما واقعیت این است که راه جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی فرهنگ سازی است، اتفاقی که نیازمند ورود اصحاب رسانه است.

فرمانده انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد: شهروندان هر گونه تیراندازی در عروسی ها را با پلیس در میان بگذارند، تا با اقدام به موقع پلیس شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم. /رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.