کد خبر : 38992 / /
/

پسر جوان به خاطر دعوای الکی قاتل شد | ماجرای عجیب قتل یک نفر در قهوه خانه

در این مطلب ماجرای یک فقره قتل در قهوه‌ خانه را مشاهده می کنید که به خاطر یک دعوا و درگیری بیخودی بین دو جوان به وقوع پیوست. این درگیری سال گذشته رخ داده بود

پسر جوان به خاطر دعوای الکی قاتل شد | ماجرای عجیب قتل یک نفر در قهوه خانه

سال گذشته در پی گزارشی که به اداره پلیس داده شد یک جوان ۳۶ که از ناحیه گردن چاقو خورده بود به قتل رسید. پس از تحقیقات پلیس و بازبینی دوربین های مداربسته مشخص شد این جوان در پی یک دعوای الکی کشته شده است.

قتل در قهوه‌ خانه

دو جوان به خاطر چپ نگاه کردن با هم درگیر شدند و با قتل یکی از آنها، دیگری هم با درخواست قصاص مواجه شد.

متهم که در یک قهوه‌خانه با جوانی درگیر شده و او را به قتل رسانده با درخواست اولیای دم برای قصاص روبه‌رو شده و به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

پاییز سال گذشته بود که خبر درگیری بین دو جوان به پلیس گزارش شد. ماموران با حضور در قهوه‌خانه دریافتند درگیری دسته‌جمعی به خون کشیده شده و مرد ۳۶ ساله‌ای به نام پیام از ناحیه گردن چاقو خورده و به بیمارستان منتقل شده است. ماموران به پرس‌و‌جو از شاهدان پرداختند و دریافتند پیام با مردی به نام مهیار و دوستانش در قهوه‌خانه درگیر شده بود.

ماجرای قتل در قهوه‌ خانه

در حالی که تحقیقات پلیسی ادامه داشت از بیمارستان خبر رسید پیام به خاطر شدت جراحات روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

با مرگ پیام ماموران در بازبینی دوربین‌های مداربسته در قهوه‌خانه به شناسایی عامل جنایت پرداختند. شواهد نشان می‌داد مهیار پس از جنایت به محل نامعلومی‌ گریخته است.

نزدیک به یک ماه از جنایت گذشته بود که ماموران رد مهیار را زدند و او را بازداشت کردند. مرد جوان به جنایت خونین اعتراف کرد.

اعتراف به قتل در قهوه‌خانه

متهم در بازجویی‌ها گفت: من هر روز عصر به قهوه‌خانه می‌رفتم و آن روز برای اولین بار با پیام در قهوه‌خانه روبه‌رو شدم. ما به خاطر نگاه چپ با هم درگیر شدیم؛ اما درگیری با وساطت دوستانم پایان یافت و من قهوه‌خانه را ترک کردم.

یک ساعت بعد همراه دوستانم دوباره به قهوه‌خانه برگشتم که پیام دعوا را از سر گرفت. او که فحاشی می‌کرد به سمت من حمله کرد و برای ترساندن او چاقو کشیدم؛ اما نمی‌خواستم ضربه‌ای به او بزنم.

قتل در قهوه‌ خانه تهران

می‌خواستم با مشت به گردنش بزنم اما چاقو که در دستم بود ناخواسته با گردن او برخورد کرد. وقتی پیام خونین روی زمین افتاد از ترسم فرار کردم. من خصومتی با او نداشتم و او خودش دعوا را شروع کرد و آن را ادامه داد.

متهم به بازسازی صحنه جرم پرداخت و برایش کیفرخواست صادر شد.

پرونده جنایت در قهوه‌خانه به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به آن رسیدگی شود. این در حالی است که اولیای دم مرد جوان درخواست قصاص کرده‌اند./اعتمادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.