کد خبر : 38897 / /
/

وام | وام فوری | وام فوری 300 میلیونی

فرصت عالی برای متقاضیان وام فوری | آغاز دریافت وام فوری امروز + جزییات

در لایحه برنامه هفتم توسعه، بانک مرکزی موظف شده تا تضامین پرداخت تسهیلات خرد بخصوص تسهیلات قرض الحسنه را تغییر دهد و از مدل وثیقه گیری کالایی استفاده کند.

فرصت عالی برای متقاضیان وام فوری | آغاز دریافت وام فوری امروز + جزییات

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از  وام فوری  می پردازیم.

طبق بند هـ‌‌ ماده 61 لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران، بانک مرکزی موظف شده تا تضامین پرداخت تسهیلات خرد بخصوص تسهیلات قرض الحسنه را تغییر دهد و از مدل وثیقه گیری کالایی استفاده کند.

در بند  هـ‌‌ ماده 61 لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران تأکید شده؛ بانک مرکزی موظف است در طول اجرای قانون برنامه هفتم 1- ضوابط ناظر بر تأسیس فعالیت نحوه اداره و نظارت بر مؤسسات اعتباری را به تفکیک هر یک از انواع مؤسسات اعتباری مشتمل بر ،جامع ،تجاری قرض الحسنه توسعه‌‌‌ای و مجازی و متناسب با ماهیت و مقتضیات خاص هر یک تهیه و پس از تصویب در شورای پول و اعتبار ابلاغ نماید.

2- فرآیند اعطای تسهیلات خرد از جمله قرض الحسنه را در شبکه بانکی کشور از طریق اتخاذ تدابیر مقتضی از جمله توسعه نظام اعتبار سنجی و مدل وثیقه گیری کالایی ( بانک کارگشایی) تسهیل و تسریع نماید.

همچنین در بند و‌‌ ماده 61 این لایحه تأکید شده: بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی مکلفند مطابق با ضوابط مصوب شورای پول و اعتبار نسبت به تعیین تکلیف و یا بستن حساب‌‌های سپرده بانکی راکد یا مازاد اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه خادمین گلستانی نمی‌توانند همانند خادمان ساکن در مشهد مقدس هر هفته در حرم مطهر امام رضا(ع) حضور پیدا کنند، ادامه داد: به همین دلیل خادم‌یاران گلستانی هر ماه یک روز و در مجموع ۱۲ جلسه در سال را برای خدمت به حرم مشرف شده و باقی خدمت خود را با توجه به تخصصی که دارند برای رفع نیاز محرومان و نیازمندان استان سپری می‌کنند.

مدیر کانون خدمت رضوی گلستان با تأکید بر اینکه خادم‌یاران گلستانی در دو گروه تخصصی و عمومی سازماندهی شده‌اند، افزود: تعداد خادم‌یاران متخصص یک هزار و ۶۵۰ نفر و خادم‌یاران کانون‌های عمومی ۲ هزار و ۸۵۰ نفر هستند.

وی ایجاد اشتغال را از دیگر برنامه‌های دبیرخانه خدمت رضوی نام برد و افزود: در سال جاری ۱۲۵ نفر با هماهنگی بنیاد کرامت که زیرمجموعه آستان قدس رضوی است به بانک‌های عامل جهت دریافت ۱۴۰ میلیارد ریال وام اشتغال معرفی شده‌اند.

عباس حاجی‌اکبری برپایی موکب‌های میقات‌الرضا(ع) جهت پذیرایی از زائران مشهد مقدس متردد از استان گلستان را از دیگر مهمترین طرح های کانون دانست و تصریح کرد: این موکب‌ها در شهرستان‌های آزادشهر، رامیان، بندرگز، امامزاده عبدالله(ع) گرگان و روستای زیارت مستقر شدند.

وی با بیان اینکه موکب‌های مذکور ظرف چهار روز استقرار در ماه مبارک رمضان از ۲۳ هزار نفر مسافر پذیرایی کردند، اضافه کرد: حداقل هزینه این پذیرایی در حوزه‌های سلامت، کودک، چایخانه، صبحانه، نهار، میان وعده، متبرکات حرم مطهر رضوی، راهنمای زائر، اسکان شبانه و موقت و امدادخودرو حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود.

 

این مقام مسئول توزیع افطار در ماه مبارک رمضان را از دیگر اقدامات این کانون عنوان کرد و توضیح داد: در این ایام بالغ بر ۱۰۱ هزار و ۳۳۰ پرس غذا و یک هزار و ۲۶۰ بسته معیشتی ارزاق توزیع شد که با دیگر خدمت‌ها حدود ۱۰ میلیارد ریال هزینه شد.

وی شعر و ادب، گروه‌های جهادی، زیارت اولی، کارآفرینی و اشتغال، سلامت، قرآنی، ایثار و شهادت، مشاوره و مددکاری، کتاب و کتابخوانی، نوجوانان و جوانان زیر سایه خورشید و دیگر عناوین را زیرمجموعه ۱۹ کانون تخصصی خدمت رضوی عنوان کرد و گفت: کلیه هزینه ها توسط خادم‌یاران و خیرین استان گلستان تأمین می‌شود.

وام فوری

مدت بازپرداخت وام فوری بانک ملی

دوره بازپرداخت وام فوری بانک ملی ۶۰ ماه (۵ساله) است.

اقساط و سود وام فوری بانک ملی

سود وام فوری بانک ملی ۱۷ درصد است. میزان اقساط ماهانه وام ۵ میلیاردی مبلغ ۱۲۴,۲۶۲,۸۷۸ تومان است. بنابراین کل سود ۲,۴۵۵,۷۷۲,۷۳۰ تومان و جمع اصل وام و سود آن نیز ۷,۴۵۵,۷۷۲,۷۳۰ تومان می شود.

اگر شما مشمول دریافت وام ۲ میلیارد تومانی شوید، ماهانه مبلغ ۴۹,۷۰۵,۱۵۱ تومان باید قسط پرداخت کنید. کل سود وام ۹۸۲,۳۰۹,۰۹۲ تومان و مجموع اصل وام و سود وام ۲,۹۸۲,۳۰۹,۰۹۲ تومان خواهد بود.

 

اگر وام فوری بانک ملی تا سقف ۱ میلیارد تومان به شما تعلق گرفت، رقم اقساط ماهانه شما ۲۴,۸۵۲,۵۷۵ تومان و سود وامی که شامل شما می شود ۴۹۱,۱۵۴,۵۴۶ تومان و جمع رقم وام و سود آن نیز ۱,۴۹۱,۱۵۴,۵۴۶ تومان است.

 

گفتنی است مبالغ بالا با توجه به مدت بازپرداخت ۶۰ ماه (۵ساله) محاسبه شده است.

طرح احسان همچنین به سپرده‌گذاران حقیقی، امکان واگذاری امتیاز تسهیلات قرض الحسنه به خانواده و دیگر افراد را می‌دهد. اشخاص حقوقی هم در طرح احسان می‌توانند برای پرسنل خود وام قرض الحسنه بگیرند.

شرایط وام قرض الحسنه بانک کشاورزی در قالب طرح احسان حداقل در نگاه اول ساده است. بانک کشاورزی روی سایت خود اعلام کرده برخلاف رویه معمول یک‌سری از بانک‌ها، سپرده دریافت‌کنندگان وام قرض الحسنه را مسدود نمی‌کند و به متقاضیان اجازه می‌دهد تا دو برابر میانگین سپرده حسابشان، وام بگیرند، اما آیا همه‌چیز به همین اندازه ساده و شیرین است؟

شرایط وام قرض الحسنه بانک کشاورزی

طرح احسان به دریافت‌کنندگان وام قرض الحسنه بانک کشاورزی امکان بازپرداخت ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه را پیشنهاد می‌دهد. میزان نرخ سود تسهیلات قابل دریافت در طرح احسان بانک کشاورزی برحسب انتخاب متقاضی تعیین می‌شود و خودتان باید بین نرخ سود صفر درصد و کارمزد چهار درصد یکی را انتخاب کنند.

طرح احسان بانک کشاورزی به متقاضیان اجازه می‌دهد سپرده‌گذاری را با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان شروع کنند، ولی مشتری نهایتا باید در مدت سرمایه‌گذاری، میانگین حساب خود را متناسب با رقم مورد نیاز برای دریافت وام قرض الحسنه بالا ببرد. یعنی چی؟ الان توضیح می‌دهیم.

طرح احسان بانک کشاورزی، می‌تواند به دریافت ۱۰۰ میلیون وام، منجر شود البته به این شرط که برای یک‌سال، ۱۰۰ میلیون پول را در بانک کشاورزی بخوابانید و به آن دست نزنید تا موفق شوید در پایان پروسه، علاوه بر اصل پول، از بانک کشاورزی ۱۰۵ میلیون وام قرض‌الحسنه بگیرید.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.