کد خبر : 38837 / /
/

ضرب و شتم وحشتناک بازرس شهرداری در بندرعباس | حال وخیم در بیمارستان

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس به تشریح حادثه ضرب و شتم بازرس منطقه یک شهرداری بندرعباس پرداخت.

ضرب و شتم وحشتناک بازرس شهرداری در بندرعباس | حال وخیم  در بیمارستان

مهدی باستین ظهر امروز (۳۱ اردیبهشت ماه) در تشریح این خبر، گفت: ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت بازرس منطقه یک این مدیریت مورد ضرب و شتم و از ناحیه سر آسیب دید.

وی افزود: پرسنل این مدیریت طی برنامه کاری خود اقدام به گشت زنی در سطح منطقه داشته و در محله سنگ کن شرقی مورد دیوار کشی و تصرف غیر مجاز را مشاهده کردند.

وی با اشاره به اینکه جلوگیری از تصرف اراضی ملی جزئی از وظایف مهم این مدیریت است، افزود: در ادامه عوامل اراضی منطقه یک این مجموعه اقدام به جلوگیری از فعالیت این افراد متخلف یک که در حین انجام وظیفه فردی با شیء سنگین با ضربه به سر بازرس منطقه یک این مجموعه موجب شکستگی سر وی شد که در ادامه این فرد از محل حادثه متواری شد.

باستین با بیان اینکه مصدوم اکنون در بیمارستان خاتم تحت درمان و مراقبت است، اضافه کرد: از طریق واحد حقوقی این مجموعه نسبت به شناسایی این فرد اقدام صورت خواهد گرفت و قطعا اینگونه مسائل باعث می شود که مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری با جدیت بیشتر از قبل با اینگونه موارد برخورد داشته باشد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.