کد خبر : 38592 / /
/

جنجال جدید مجری اخراجی تلویزیون | دردسر یک نخ سیگار برای مجتبی پوربخش

منتشر شدن تصویر عجیبی از سوی مجتبی پوربخش مجری ممنوع الکار تلویزیون باعث تعجب و نگرانی کاربران فضای مجازی شده است.

جنجال جدید مجری اخراجی تلویزیون | دردسر یک نخ سیگار برای مجتبی پوربخش

مجتبی پوربخش مجری و گزارشگر سابق شبکه ورزش پس از ماجرای جنجالی برکنار شدن اش از تلویزیون، بیش از پیش در مرکز توجه کاربران و طرفداران اش قرار گرفته است.

اما این روزها موضوع بیماری این مجری ممنوع التصویر و روند درمان اش باعث شده که همه جا از او یاد شود

مجتبی پوربخش

در همین خصوص اکنون انتشار تصویر عجیبی از سوی این تهیه کننده اسبق در اینستاگرام اش با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبان اش مواجه شده است.

عکس/ دردسری که یک نخ سیگار برای مجری اخراجی تلویزیون به بار آوردچرا که پوربخش در این استوری جنجالی با نمایش تصویری از خودش در حالیکه سیگاری به دست دارد یادداشتی معنادار را نوشته است.

هر چند برخی از طرفداران این مجری اخراجی معتقدند او به صورت نمایشی از سیگار در این تصویر استفاده کرده است.

اما گروهی از کاربران پوربخش را بابت این اقدام سرزنش کرده اند و نگران سلامتی او در دوران سخت بیماری اش شده اند.

به گزارش وقت صبح، مجتبی پوربخش سال ها به عنوان تهیه کننده و مجری درباره فوتبال دسته اول کشور در شبکه ورزش فعالیت می کرد.

حتی می توان از او به عنوان یکی از باسابقه ترین و‌ باتجربه ترین کارشناسان در حوزه بررسی و قایع لیگ دسته اول فوتبال کشور نام برد.

اما پس از ماجرای برکناری او از شبکه ورزش و ممنوع الفعالیت شدن این مجری قدیمی، او این روزها با چالش های عجیبی مواجه شده است.

البته مجتبی پوربخش در این روزها در فضای مجازی بیش از پیش فعالیت می کند و با مطالب انتقادی اعتراضی اش درباره مسائل روز جامعه اغلب سوژه کاربران شبکه های اجتماعی است.

در همین راستا حالا این مجری اخراجی یادداشت طعنه آمیز و پر ابهامی را در اینستاگرام اش منتشر کرده که باعث سوال های متفاوتی در ذهن دنبال کنندگان اش شده است.

این گزارشگر قدیمی گیلانی در این مطلب کنایه آمیز با زبانی به ظاهر طنز از دشمنان دوست نمای اطراف اش گلایه کرده است.

همچنین او تاکید کرده که تکلیف اش با دشمنان اش مشخص است. اما نمی داند با کسانی که به ظاهر به او محبت می کنند اما پشت سرش بدگویی می کنند چگونه رفتار کند.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.