کد خبر : 38539 / /
/

فخرفروشی عجیب زن سپهر حیدری با آلوچه ۶۰۰ هزار تومانی

آرام جوینده همسر سپهر حیدری با انتشار یک استوری عجیب و متفاوت در صفحه شخصی اش پز خریدن آلوچه های گرانقیمت اش را به دنبال کنندگان اش داده است.

فخرفروشی عجیب زن سپهر حیدری با آلوچه  ۶۰۰ هزار تومانی

آرام جوینده همسر سپهر حیدری مدت هاست که به عنوان یک اینفلوئنسر مطرح در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند.

البته تولید محتوای حاشیه ای از سوی این چهره مشهور و شهرت سپهر حیدری سبب شده که بیش از پیش به دنبال کنندگان آرام حوینده در اینستاگرام افزوده شود.

با این وجود گاها انتشار مطالب عجیب و پر سر و صدایی از سوی این بلاگر در صفحه شخصی اش با انتقاد هایی هم همراه شده است.

در همین خصوص همسر سپهر حیدری به تازگی با نمایش یک استوری حاشیه ای در اینستاگرام اش درباره خرید میوه در دبی باعث تعحب مخاطبان اش شده است.

چرا که او با نشر سوال یکی از دنبال کنندگان اش درباره قیمت میوه آلوچه در امارات توضیح داده که این میوه تابستانی را با قیمت کیلویی ۶۰۰ هزار تومان در دبی خرید می کند.

زن سپهر حیدری

اعتراف عجیب همسر سپهر حیدری به سانسور تصویر جنجالی اش

به گزارش وقت صبح، آرام جوینده همسر کاپیتان سابق پرسپولیس این روزها یکی از اینفلوئنسر های شبکه اجتماعی اینستاگرام است که بیش از ۴۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

البته همسر سپهر حیدری همواره به واسطه انتشار تصاویر عجیب و متفاوتی از خودش در فضای مجازی مورد توجه مخاطبین اش قرار دارد.

با این حال برخی از کاربران منتقد اعتقاد دارند. این بلاگر پر حاشیه به سبب عمل های زیبایی متعددی هیچ شباهتی به چهره گذشته خودش ندارد.

در همین خصوص اکنون آرام جوینده تصویر تازه ای از خودش را منتشر کرده که باعث نقد هایی زیادی به او شده است.

او در این تصویر بخش هایی را به طرز ناشیانه ای سانسور کرده و حتی در انتهای استوری اش توضیح داده که آیا این کارش خوب بوده است یا خیر.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.