کد خبر : 37987 / /
/

وام | وام فوری | وام فوری 40 میلیونی

اگر دنبال وام بدون ضامن هستید ، بخوانید | جزییات دریافت وام 100 میلیونی

اشخاصی که مشتری بانک توسعه تعاون هستند و کمبود نقدینگی دارند، با افتتاح سپرده بلندمدت در یکی از شعب این مجموعه امکان دریافت وام 100 میلیون تومانی «طرح توسکا» را دارند.

اگر دنبال وام بدون ضامن هستید ، بخوانید | جزییات دریافت وام 100 میلیونی

وام از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام دارای شرایط خاصی است. وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است. وام از اقساط بلند مدتی بهره مند است. جزئیات جدید پرداخت وام را بخوانید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، مشتریان حقیقی یا حقوقی بانک توسعه تعاون که مایل به دریافت وام 100 میلیونی این مجموعه هستند باید یک ماه از مدت زمان افتتاح سپرده بلندمدت آن‌ها گذشته باشد. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند به داشتن ضامن نیازی ندارند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است. حداکثر مدت زمان مسدودی سپرده برابر زمان بازپرداخت اقساط است و سقف زمان پرداخت قسط‌ها به 48 ماه می‌رسد. ضمنا طی مدت زمان انسداد سپرده، به آن سود دو یا چهار یا هفت درصدی تعلق می‌گیرد. میزان سود این تسهیلات با توجه به سود سپرده و مدت زمان بازپرداخت آن متفاوت است و حداکثر به 18 درصد می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود 10 درصدی و حداکثر زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 2 میلیون و 536 هزار و 258 تومان است. کل سود تسهیلات، 21 میلیون و 740 هزار و 400 تومان و مجموع رقم وام و سود آن نیز 120 میلیون و 536 هزار و 666 تومان خواهد بود.

وام /درباره بانک توسعه تعاون و دستاوردهای آن بدانید

بانک توسعه تعاون یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که با هدف کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، کمک به حضور فعال و ایفای نقش موثر تعاونی‌ها در بورس و بازارهای بین المللی، فراهم کردن بستر مناسب برای توسعه مشارکت بخش غیردولتی در فعالیت‌های اقتصادی با اولویت بخش تعاونی و … شکل گرفت.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جایزه مسئولیت اجتماعی خرداد 1400 و … را به دست آورد.

آن دسته از مشتریان بانک مهر ایران که مایل به دریافت وام 30 میلیون تومانی طرح امتیازی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب ان سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

وام

جدیدترین شرایط دریافت وام 30 میلیون تومانی با اقساط باورنکردنی

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، متقاضیان دریافت وام 30 میلیون تومانی بانک مهر ایران تنها به افتتاح حساب احتیاج ندارند بلکه باید شش ماه از مدت زمان سپرده گذاری آن‌ها گذشته باشد. سود این تسهیلات صفر است و تنها درصدی کارمزد به آن تعلق می‌گیرد که با توجه به مقدار وام پرداختی و بازپرداخت آن تغییر پیدا می‌کند. حداکثر مقدار کارمزد این تسهیلات چهار درصد اعلام شده است. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید دو ضامن رسمی به بانک ارائه دهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط این تسهیلات نیز 60 ماه است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت اعلامی، میزان هر قسط 552 هزار و 496 تومان است. کل سود تسهیلات، 3 میلیون و 149 هزار و 740 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 33 میلیون و 170 هزار تومان خواهد بود.

میزان رشد وام های پرداختی بانک مهر ایران در سال 1401

بانک مهر ایران از ابتدای فعالیت خود تاکنون انواع خدمات قرض الحسنه اعم از طرح‌های اعتباری، سپرده گذاری، قراردادها و … را به مشتریان خود ارائه داده است.

این مجموعه همواره در پرداخت وام‌های قرض الحسنه پیشگام است. براساس آمار ارائه شده بانک مهر ایران طی سال 1401 به بیش از 3 میلیون نفر وام قرض الحسنه پرداخت. این مقدار وام پرداختی نسبت به سال 1400 تقریبا 17 درصد رشد پیدا کرده است. میانگین وام‌های پرداختی نیز در سال 1401 رشد 64 درصدی را تجربه کرد و از 23 میلیون و 100 هزار تومان در سال 1400 به 37 میلیون و 800 هزار تومان در سال 1401 رسید.

افزایش ۲ برابری وام بازنشستگان

مدیران صندوق کشوری می‌گویند: این صندوق در سال ۱۴۰۱ برای ارتقای وضعیت معیشت بازنشستگان اقدامات مهمی همچون رشد سقف تسهیلات وام ضروری تا ۲ برابر، افزایش حقوق افراد بازنشسته و رشد منابع درآمدی با ارزش‌گذاری دارایی‌های شرکت‌ها را اجرایی کرده است.

ایلنا: نعمت‌الله ترکی (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) در این باره گفت: یکی از بخش‌های مهم در تأمین منابع مالی صندوق، بخش‌های اقتصادی است که در سال‌ گذشته به نوعی نابسامانی در این عرصه در همه شرکت‌های اقتصادی به چشم می‌خورد که در امسال برای رفع این دغدغه‌ها، بخش اعظم سیستم تصمیم‌گیری را روی حوزه سطح درآمدی متمرکز کرده‌ایم.

او ادامه داد: از آنجا که موضوع ارزش‌گذاری دارایی‌ها همه شرکت‌های مرتبط با صندوق بازنشستگی کشوری برای ما مهم بود این اقدام را انجام دادیم و در بخش ساماندهی نیروی انسانی این شرکت‌ها و به همین منظور موضوع تجمیع، ادغام، انحلال، توسعه و سرمایه‌گذاری را در امسال در دستور کار داریم.

ترکی اضافه کرد: در این راستا یک برنامه کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدت در عرصه اقتصادی را در نظر داریم تا همپای برنامه هفتم در حوزه اقتصادی اجرایی شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری رویکرد اصلی این صندوق را مولدسازی برای ایجاد امنیت مالی بازنشستگان دانست و گفت: صدور احکام مربوط به مطالبات ۱۵ درصدی بازنشستگان دانشگاه‌های علوم پزشکی، اقدامات جدی برای پرداخت معوقات بازنشستگان دیگر دستگاه‌های اجرایی و موضوع مولدسازی و تبدیل آن به ثروت و در نهایت درآمدزایی برای همه بازنشستگان را در امسال در برنامه داریم.

ترکی تاکید کرد: یکی از برنامه‌های اجرایی صندوق بازنشستگی کشوری توجه به معیشت و رفاه بازنشستگان که در این راستا وام ضروری بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ با مبلغ ۱۵ میلیون تومان با اقدام اساسی از سوی این صندوق به ۲ برابر افزایش یافت. در سال ۱۴۰۱ بازنشستگان متقاضی تسهیلات ضروری به مبلغ ۱۵ میلیون تومان با کارمزد چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه دریافت کردند که قرار است در سال ۱۴۰۲ مبلغ وام ضروری بازنشستگان از ۱۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد.

وی افزود: صندوق بازنشستگی کشوری در هشت مرحله پرداخت تسهیلات در سال گذشته، به ۳۱۴ هزار و ۴۶۰ نفر از بازنشستگان تحت پوشش این صندوق وام ضروری پرداخت کرد. براساس داده‌های آماری در هر مرحله به بیش از ۳۱ هزار نفر از بازنشستگان متقاضی دریافت این تسهیلات در صندوق بازنشستگی کشوری وام ضروری به مبلغ ۱۵ میلیون تومان دریافت کردند.

وام فوری

شرایط ویژه برای مسافرت بازنشستگان | وام بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره ارائه خدمات و پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان براساس قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تمام اقدامات پیش‌بینی شده در حوزه کاری و تخصصی این صندوق در سال گذشته انجام شده است.

ایلنا: ترکی گفت: در سه ماهه پایان سال گذشته منابع مورد نیاز برای پرداخت حقوق و مزایای بازنشستگان کشوری را تأمین کردیم و با این اقدامات اثربخش، پرداخت حقوق، عیدی و مزایای افراد تحت پوشش صندوق در موعد مقرر انجام شد.

او اضافه کرد: پرداخت تسهیلات بانکی و افزایش ۱۰۰ درصدی وام بازنشستگان و توسعه مراکز زیارتی و سیاحتی از جمله اقدامات مهم صندوق در سال گذشته بود که در بخش تسهیلات با توجه به قولی که داده شد براساس پیگیری‌ها، تفاهمنامه همکاری با بانک‌های عامل برای پرداخت این تسهیلات در سال گذشته و امسال منعقد شد و ضمن افزایش سهم ۲ برابری در بخش تأمین تسهیلات، امسال در بودجه جاری صندوق رقم خورده است.

او به ساماندهی مراکز گردشگری و سیاحتی به عنوان یکی از اولویت‌های صندوق بازنشستگی کشوری اشاره کرد و گفت: ایجاد و احداث مراکز فرهنگی و ورزشی در نقاط مختلف کشور و در استان‌ها پیش‌بینی شده است و اکنون در چند نقطه برای مراکز تجمیعی این مراکز سیاحتی و زیارتی در نظر گرفته‌ایم.

ترکی افزود: همچنین برای مراکز مذهبی در داخل و خارج کشور اقداماتی برنامه‌ریزی شده در دستور کار برای امسال داریم.

مدیران صندوق کشوری می‌گویند: این صندوق در سال ۱۴۰۱ برای ارتقای وضعیت معیشت بازنشستگان اقدامات مهمی همچون رشد سقف تسهیلات وام ضروری تا ۲ برابر، افزایش حقوق افراد بازنشسته و رشد منابع درآمدی با ارزش‌گذاری دارایی‌های شرکت‌ها را اجرایی کرده است.

نعمت‌الله ترکی (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) در این باره گفت: یکی از بخش‌های مهم در تأمین منابع مالی صندوق، بخش‌های اقتصادی است که در سال‌ گذشته به نوعی نابسامانی در این عرصه در همه شرکت‌های اقتصادی به چشم می‌خورد که در سال جاری برای رفع این دغدغه‌ها، بخش اعظم سیستم تصمیم‌گیری را روی حوزه سطح درآمدی متمرکز کرده‌ایم.

او ادامه داد: از آنجا که موضوع ارزش‌گذاری دارایی‌ها همه شرکت‌های مرتبط با صندوق بازنشستگی کشوری برای ما مهم بود این اقدام را انجام دادیم و در بخش ساماندهی نیروی انسانی این شرکت‌ها و به همین منظور موضوع تجمیع، ادغام، انحلال، توسعه و سرمایه‌گذاری را در سال جاری در دستور کار داریم.

ترکی اضافه کرد: در این راستا یک برنامه کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدت در عرصه اقتصادی را در نظر داریم تا همپای برنامه هفتم در حوزه اقتصادی اجرایی شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری رویکرد اصلی این صندوق را مولدسازی برای ایجاد امنیت مالی بازنشستگان دانست و گفت: صدور احکام مربوط به مطالبات ۱۵ درصدی بازنشستگان دانشگاه‌های علوم پزشکی، اقدامات جدی برای پرداخت معوقات بازنشستگان دیگر دستگاه‌های اجرایی و موضوع مولدسازی و تبدیل آن به ثروت و در نهایت درآمدزایی برای همه بازنشستگان را در سال جاری در برنامه داریم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.